Peklo i nebe aneb s čerty nejsou žerty v dosud nepřístupných prostorech zámku Mníšku pod Brdy!

Pro děti

 

V sobotu 1. prosince se na Mníšku pod Brdy mimořádně otevřou i dosud nepřístupné sklepní prostory zámku. Nastěhují se do nich čerti i andělé a bude probíhat Mikulášská nadílka! První den prvního adventního víkendu už se děti určitě nebudou moci dočkat návštěvy Mikuláše a jeho dobrot. A proto jsme ho požádali, aby už o pár dní dříve přišel nadělovat na zámek. Nebude ale sám, spolu s ním se připravují na děti i čerti, kteří si k nám část svého pekla nastěhují. Snad se jich bát nebudete a kdo má kuráž, může je navštívit, zazpívat jim koledu, zarecitovat říkanku a zahrát si s nimi i nějaké hry! O duši i o bonbóny.

Koho čertíci moc vylekají, toho ochrání andělé. I ti si totiž do zámku nastěhují část svého království – nebe. Nedovolí žádnému pekelníkovi, aby dětem ublížil, a tak se nikdo nemusí strachovat zavítat do Mníšku na návštěvu.

 

Peklo i s nebem na Mníšku bude otevřeno v sobotu 1.12. od 11,00 do 16,30 hodin. Rodiče mohou pro své ratolesti nenápadně dodat balíček s nadílkou a sladkostmi! Návštěva pekla trvá přibližně 15 minut, cena 20,- Kč na osobu bez rozdílu věku.

Doporučujeme rezervaci na tel.: 318 590 261.

 

Ve stejný den navštivte také zámek na prohlídce Loutkové! Prohlídka je výkladem přizpůsobena věku dětí a provádět bude pohádková postava. Zavede Vás do koupelen, dětského pokoje, pokojíčku pro miminko a hostinských místností, kde se zabydlely velké pohádkové loutky. Vodník, princezna, čert, ježibaba, víly a další. Prohlídky probíhají v 11,30;12,30; 13,40;14,30 a15,30 hodin.

Termíny