Multikino PREMIERE CINEMAS v OC Park Hostivař chystá exkluzivní promítání nové české 3D pohádky Kozí příběh se sýrem

Film, Volný čas, Pro děti

Na exkluzivní předpremiéru nové české 3D animované pohádky Kozí příběh se sýrem se mohou těšit malí i velcí návštěvníci kinosálu PREMIERE CINEMAS v OC Park Hostivař. Nejmodernější multikino v Praze uvede pohádku v sobotu 20. října v 16 hodin v rámci Dětského pohádkového odpoledne.


Děti v kinosále uvítá moderátorka Světlana Nálepková a čeká je bohatá tombola o filmové ceny a balíčky s dětskou kosmetikou. Jako novinku přichystalo multikino pro své malé návštěvníky oblíbený karamelový popcorn,“ říká Karolína Pleštilová, marketingová manažerka OC Park Hostivař.

 

Po promítání budou ve foyer multikina připraveny soutěže a zábavné hry pro děti, malování na obličej, malování obrázků z filmu nebo focení s Kozou - maskotem filmu. Rodiče si odpoledne zpříjemní kávou zdarma.

Vstupenky je možno zakoupit na pokladně multikina PREMIERE CINEMAS PARK HOSTIVAŘ či rezervovat na tel. 728 682 909. Vstupné na předpremiéru je podle běžného ceníku multikina. Zábavný program je v ceně vstupenky do kina. Více informací na www.premierecinemas.cz.

_____________________________________________________

Nejnovější pražské multikino PREMIERE CINEMAS v  obchodním centru Park Hostivař je vybaveno nejmodernější projekční a zvukovou technikou, novými pohodlnými sedadly a obřími plátny. Milovníky nejnovějších projekčních technologií jistě zaujmou projektory SONY 4K, zvukový systém podle nejnovějších trendů a celkem čtyři 3D projekční systémy. PREMIERE CINEMAS Park Hostivař je prvním multikinem v České republice s  projekčním vybavením v rozlišení 4K, které nabízí 4x kvalitnější obraz než běžná multikina.  PREMIERE CINEMAS provozuje společnost Premiere Cinemas Czech, kterou založil David Horáček, který dříve vedl největší a nejúspěšnější českou síť multikin Palace Cinemas. 

Termíny