Svatební veletrh

Výstava, Volný čas

 

Městský úřad Kravaře, odbor sociálních věcí a kultury pořádá ve dnech 10. a 11. listopadu 2012 od 10:00 do 18:00 hod. na zámku v Kravařích třetí ročník Svatebního veletrhu.

Jde o jediný takový veletrh na Opavsku!

 

Pro návštěvníky bude připravena pestrá nabídka služeb, bez kterých se žádná svatba neobejde. Na akci nebude chybět rozsáhlý výběr svatebních a společenských šatů, šatů pro družičky, spodního prádla, dále pak svatební dorty, cukroví, svatební koláče, svatební oznámení, snubní prsteny, doplňky a dekorace a mnoho dalších.

 

Dámy jistě zaujmou originální vazby květin, či prezentace kosmetických a kadeřnických služeb. Připravena bude také prezentace obřadních síní na Hlučínsku, nebude chybět ani nabídka prostor k pronájmu na Vaši svatbu či oslavu jubilea.

 

Návštěvníci se budou moci nechat inspirovat také na blížící se plesovou sezónu, na 1. svaté přijímaní, oslavy životních jubileí a mnoho dalších příležitostí.

 

Po oba dva dny bude probíhat bohatý doprovodný program. K vidění budou módní přehlídky svatebních a společenských šatů, spodního prádla, pánské kolekce, dále pak květinové show a další…

 

Na přehlídkách můžete vidět Michaelu Dihlovou (finalistku České miss 2012) a Šárku Cojocarovou (Českou miss Earth 2011).

Vstupné na akci je 40 Kč.

 

Kontakty

www.kravare.cz

Termíny