Larpy do Trojky: Rodinná oslava

Volný čas

Líbí se ti filmy, ale vždycky tak trochu toužíš, aby se jejich příběh stal tobě a ne jen hrdinovi na stříbrném plátně? Tenhle večer máš šanci s tím něco udělat.

Larp ti umožní zažít věci, které bys jinak v životě nezažil. Je to skvělé místo, kde poznáš nové lidi, užiješ si fakt jiný večer a dáš si slušnou dávku adrenalinu.

Rodinu Kratochvílů čeká oslava sedmdesátých narozenin dědečka u něj v bytě. Je to obvyklá povinná rodinná oslava, kde se setkává nejbližší rodina. Ale je cosi shnilého je v Kratochvílů a tahle oslava rozhodně nebude poklidná, stalo se to příliš mnoho na to, aby nedošlo ke katarzi. Jaké je to prožít všechny možné rodinné problémy, co mnozí znají? Jaké je to být černou ovcí v rodině? Je to reálné a je to blízko nás. Proč si to zkusit nanečisto?


Pokud jsi ještě nikdy larp nehrál, tahle akce je přímo pro Tebe: Je to ideální příležitost, jak si během čtyř hodin jeden vyzkoušet. Pokud jsi naopak larpový zkušenec, budeme moc rádi, když sem dovedeš nějakého svého kamaráda (kamarádku) a první larp zažiješ s ním (s ní).

Všechno potřebné, jak to probíhá, oč jde a jak se toho můžeš zúčastnit, najdeš na stránce http://trojka.v-roli.cz/

Termíny