Dny Sardinie v restauraci Argument

Volný čas

 

Dejvická restaurace Argument pořádá posledních deset dní v září Dny Sardinie. V rámci této akce Vám nabídne speciální menu postavené na tradičních pochoutkách Sardinie.

Sardská gastronomie pracuje s klasickými surovinami, jako jsou těstoviny, rajčata a mořské plody, jejím základem jsou však výrazné tóny skopového, sýra pecorino sardo nebo sušené jikry bottarga doprovázené osobitým mixem koření. Spolu s neobvyklými pokrmy můžete vyzkoušet i sardské víno nebo výběr místních sýrů. Dny Sardinie budou v Argumentu probíhat od 20. do 30. září 2012.

 

Argument patří již několik let k podnikům vyhledávaným labužníky z celé Prahy. Servíruje moderní pokrmy výhradně z čerstvých surovin a krom oceňované kuchyně je též proslulý výborným personálem, klidnou zahrádkou a příjemnou, neokázalou atmosférou, která jej odlišuje od mnoha jiných špičkových restaurací v Praze. Interiér se vyznačuje čistými linkami a nenuceným pohodlím konce 30. let s dotykem moderny. V hodnocení odborníků oslovených redakcí Hospodářských novin obsadil Argument 14. - 25. místo v žebříčku Nejlepší restaurace v Česku 2011.

 

Restaurant – Café Argument

Bubenečská 19, 160 00 Praha 6

Otevírací doba:

Po – So 11:30 – 23:30, Ne 12:00 – 22:00

Termíny