Bleší trhy - Vintage Market Olomouc

Výstava, Volný čas, Hudba
Vintage - Aktuální blešák Ikona Facebook

Nejbližší originální olomoucký bleší trh Vintage.Market.Olomouc se uskuteční v sobotu 8. září 2012 na Horním náměstí v Olomouci, kde bude možné nakupovat od rána od 9 hodin až do večerních 19 hodin. Kromě blešího trhu bude celý den probíhat doprovodný program, připravený ve spolupráci s Knižními trhy Olomouc - koncerty, autorská čtení, dílny a další. K dispozici bude také kavárna s domácím pečivem, výběrem čajů a dalších specialit.

Účinkují

Program čtvrtého blešáku 8.9.

Jazz, swing, ethno, gypsy sound, zpěv, tanec a žonglující virtuózové. Program zářijového blešího trhu je na světě!

 

9:00 – 17:00
Alois Horváth

Všem olomoučanům procházejícím Horním nebo Dolním náměstím je Alois Horváth znám jako virtuózní pouliční harmonikář zpestřující veřejné prostory svými šansonovými i populárními melodiemi.

16:00
Circus Levitare – vystoupení & workshop

Vystoupení  LeVitare, pro malé i velké, je krátkým okénkem do světa cirkusu, které si užijí jak děti, tak dospělí. Zapojte se se svými ratolestmi do našeho různorodého programu a vyzkoušejte hbitost svou i vašich dětí. Pohybové disciplíny a zejména žonglování mají příznivý vliv na rozvoj motorických schopností, ale hlavně je to veliká zábava!

18:00
Vrbovskí víťazi (SK) – pracovně-hudební duo

Kapela Vrbovskí víťazi je pracovně-hudební těleso tvořené pánom Bratom a pánom Bratom. Jejich šarmantní šansony a popové vypalovačky o bezpečnosti práce již řadu let baví návštěvníky hudebních festivalů i jiných akcí. Vrbové v Malé fatře patří díky bratrům k vyhlášenému kulturnímu centru a jejich písně už stihly zlidovět nejen v Jasnovských Bohunicích.

www.vrbovskivitazi.sk

19:30
Trio Romano / ethno-gypsy-swing

Původem mezinárodní sestava pětičlenné kapely Trio Romano je složená z romských, balkánských a českých muzikantů. Po mnohaletém hraní v Balbínově poetické hospůdce, Cafe v lese nebo v Bajkazylu a různých pražských podnicích je současný repertoár postaven nejen na romských, ale také na typických balkánských známých hitech. Trio Romano vás strhne k poslechu i tanci!

Kapela: Gyulla Banga -  kytara, piano , zpěv, Hugo Tichý – percuse, Migel Horvát - kytara, baskytara, zpěv a hosté.

http://bandzone.cz/trioromano

21:00
Jelení loje – swing-voiceband

Okouzlující, ženské, pěvecké tělísko s doprovodem. Pět laní a jeden jelen v písních plachých i divokých. Jelení loje jsou bezprostředně účinkující kapela, která se díky jedinečné kombinaci energie, zpěvu a tance vstřebává mnohem rychleji než standardní kapely. Libými tóny jazzu léčí každou popraskanou duši a do žil vhání omračující legraci.

Účinkující: Vašek Jelínek, Jana Kollertová, Zuzana Hodková, Anna Suchánková, Johana Vaňousová a Elena Volpi

www.facebook.com/jeleniloje

www.youtube.com/jeleniloje

Termíny