Dětské papírobraní v Museu Kampa

Výstava, Volný čas, Pro děti

Na Kampě bude místo hroznů vonět papír. Co na vinobraní?! Přijďte s dětmi na Papírobraní!

Museum Kampa připravilo na 8. září speciální den pro nastávající školáky, staré mazáky, ale i děti, které si chtějí jen hrát a tvořit. Jak tedy nejlépe začít nový školní rok? Vykročit pravou nohou, hrát si a mít vlastní originální zápisníček!

Spolu s papírnictvím PARAGRAPH si děti vyrobí svůj sešítek na úkoly a poznámky. Ten si pak zkrášlí ilustracemi, razítky či jeho stránky rozhýbají vlastním flipbookem. A to za pomoci ilustrátorky Terezy ŠEDIVÉ.


Dále se děti ponoří do světa fantazie a pohádek. Díky interaktivní projekci, kterou připravilo česko-francouzské designové nakladatelství EDITION LIDU, můžou děti následovat Bílého Králíka a ocitnout se - jako Alenka - v říši divů. Kromě toho si budou moci zahrát speciální pexezzle (kombinace puzzle a pexesa) inspirované právě slavnou postavou Bílého Králíka.

A aby toho tvoření nebylo na děti příliš, připravila si pro děti spisovatelka a herečka Marka MÍKOVÁ (alias Růženka z filmu Jak se budí princezny) autorské čtení spojené s interaktivním loutkovým představením.

Vstupné na akci: 100,- pro dítě a doprovod (platí na veškeré aktivity, ale i jako platná vstupenka do Musea Kampa). Po celou dobu akce bude připraveno občerstvení.

Účinkují

Papírnictví Paragraph- http://www.mwl.cz/site/chillidesign/home

Edition Lidu- http://www.lidu.fr/edition/CZ.htm

Tereza Šedivá- http://sediva.moonfruit.com/

Marka Míková- http://www.baobab-books.net/marka-mikova

Termíny