Newintage: bazar

Výstava

Je móda tvůj otcenáš? Kombinování outfitů tvé desatero? Second handy tvé kostely? Karl Lagerfeld tvůj Buh? A víš, že jeho nová kolekce je vintage?
Připrav se! Následující akce v GALERII/CZD je právě pro tebe! Ve dnech 14., 15. a 16. 9. 2012 pořádáme NEWINTAGE BAZAR!

Navíc! Módní návrhářky Radka Hortová a Tereza Mašlaňová, z týmu nové značky Newintage, připraví pro tuto akci jedinečnou second hand NEWINTAGE feeling kolekci.


Máš tedy skvělou příležitost propojit několik vášní dohromady a obohatit svůj šatník o nové vintage i NEWINTAGE kousky. Nemáš ve skříni dost místa? Nevadí, přines nám do NEWINTAGE BAZARU oděvy, které můžeš postrádat a s radostí je přenecháš jiným.
Nechceš se svých oblíbených věcí zbavovat, ale cítíš, že už to není ono? Máme řešení! Czech Original Fashion otevře svou módní bibli a na několika workshopech ti ukáže, jak povýšit už všední a okoukané věci do závratných výšin módních skvostů.

Celou akci budeme dokumentovat a průběžně na facebooku uveřejňovat i Vámi přinesené oblečky. Významným pomocníkem nám k tomu budou zástupci POLAROID LOVE, kteří pro Vás připravili i retrofotobuňku a možnost vyfotografovat se v novém outfitu přímo na místě. Protože my milujeme polaroidy a fotek není nikdy dost. Zvlášť těch polaroidových a krásně vintage zažloutlých!

Provětrej svůj šatník a přines své kousky do NEWINTAGE BAZARU! Těšíme se na ně ve sběrných dnech v termínu : 6.,7.,9., 11.,12., 13.9. od 17ti do 19h., v GALERII/CZD.

Sleduj stále aktualizovaný fotoreport o nových přírůstcích na facebooku. Ve dnech 14. – 16. 9. neotálej a rychle se u nás zastav pro nové favority, které u tebe nesmí chybět.

Bazárek, workshopy i polaroidové focení budeme po všechny tři dny prokládat skvělou hudbou, dobrým jídlem a pro ještě lepší atmosféru namícháme i skvělý pozdně letní koktejl. Protože u nás to tak chodí.

Více informací najdeš na facebookových stránkách GALERIE/CZD, CZECHORIGINALFASHION, NEWINTAGE a POLAROID LOVE.


NEWINTAGE BAZAR:
Kdy: 14. – 16.9. 2012, 10 - 18h
Kde: GALERIE/CZD / Vojtešská 3 / Praha 1 / 110 00 / Czech Republic
Cena: vstup ZDARMA

Kontakt na organizátory bazaru:
CZECHDESIGN.CZ – občanské sdružení / non-profit organization
Otevírací doba: út – pá, 10 – 18 hod.
Otevírací doba v době konání bazaru – so – ne, 10-18h.
GALERIE/CZD / Vojtešská 3 / Praha 1 / 110 00 / Czech Republic
+420 776 012 181
Termíny