QUEENMANIA

Hudba

Kapela vznikla v roce 1992 jako pocta skupině Queen a geniálnímu umělci Freddie Mercurymu. Za 15 let profesionálního účinkování na hudební scéně získala Queenmania různá prestižní ocenění a uznání. Skupina má více než 1 mil. spokojených fanoušků a patří mezi nejlepší skupiny na světě. Queenmania je dokonalé provedení hudby, autentického zpěvu, choreografie, kostýmů, scén,                   ale i souhra světelných efektů a kvalitního zvuku.

Se svou velkolepou mega show představila už více než 25 státům světa 100% zážitek živého koncertu Queen.  Na každém koncertě zazní největší hity jako „We Are The Champions“, „We Will Rock You“, nebo „Bohemia Rhapsody“. Je to Queen – fenomén, který se dá zažít jen na fascinujícím koncertě Queenmanie. Spolu 21 světových hitů v nejlepší show od éry Queen. V letošním roce kapela vystupuje převážně v Nizozemí a po loňském úspěchu, který sklidila na Hanáckých Benátkách, se vrací tentokráte do Bílé Lhoty.

Členové: Peter Pau Pačut jako „Frediie“, Joe Hajšo jako „Brian“, Peter Hajšo jako „John“, Jiří Jirsa jako „Roger“, Michal David jako „Spyky“.

 

Koncert  kapely Queenmania můžete vidět v neděli 30. září v 16 hod. v Kulturním domě Bílá Lhota. Vstup zdarma. Odjezd autobusu z nám. Př. Otakara v Litovli v 15:15 hod., se zastávkami Palackého, Nasobůrky, Sobáčov – restaurace STOP, Vápenka. Na koncert zve obec Bílá Lhota, obec Mladeč, Městský klub Litovel a Mikroregion Litovelsko.  

Účinkují

Peter Pau Pačut jako „Frediie“, Joe Hajšo jako „Brian“, Peter Hajšo jako „John“, Jiří Jirsa jako „Roger“, Michal David jako „Spyky“

Kontakty

www.mklitovel.cz

Termíny