Larpy do Trojky: Kořist

Volný čas

Líbí se ti filmy, ale vždycky tak trochu toužíš, aby se jejich příběh stal tobě a ne jen hrdinovi na stříbrném plátně? Tenhle večer máš šanci s tím něco udělat.

Larp ti umožní zažít věci, které bys jinak v životě nezažil. Je to skvělé místo, kde poznáš nové lidi, užiješ si fakt jiný večer a dáš si slušnou dávku adrenalinu.

Horký písek Mohavské pouště obklopuje osamělý karavan. V karavanu je kufr s 10 milióny dolarů a deset lidí. Neviděli se deset let, protože poslední společná akce se zvrtla. Teď jsou tady a chtějí si rozdělit lup. Má to však jeden háček. Na kufru je kilo plastické trhaviny a dopis, který říká, že jeden z přítomných ostatní při kšeftu podrazil. Jak to asi dopadne? Jaké je to být drsný gangster a dělit si kořist? Jaké je to když Tě někdo zradí? A jaké je to někoho zastřelit? O tom všem je Kořist, stačí pžijít a stát se součástí staré party!


Pokud jsi ještě nikdy larp nehrál, tahle akce je přímo pro Tebe: Je to ideální příležitost, jak si během čtyř hodin jeden vyzkoušet. Pokud jsi naopak larpový zkušenec, budeme moc rádi, když sem dovedeš nějakého svého kamaráda (kamarádku) a první larp zažiješ s ním (s ní).

Všechno potřebné, jak to probíhá, oč jde a jak se toho můžeš zúčastnit, najdeš na stránce http://trojka.v-roli.cz/ 

Termíny