Celeste Buckingham a Martin Harich zazpívají v Ostravě

Hudba

Vycházející hudební hvězda, jejíž skladby patří k nejhranějším v českých a slovenských rádiích, Celeste Buckingham vystoupí v Ostravě. V pátek 17. srpna od 18 hod. se představí společně se svojí kapelou v nákupním a zábavním centru FORUM Nová Karolina. Na pódiu vystřídá Martina Haricha, který vystoupí s Musitany Hope. Oba zpěváci jsou finalisté soutěže Česko-Slovenská Superstar a patří mezi nejlépe hodnocené účastníky soutěže. Jejich vlastní tvorba slaví u fanoušků velký úspěch.

Celeste Buckingham je odborníky považována za jednu z nejnadanějších zpěvaček, které kdy prošly všemi koly Superstar. Skladby z jejího debutu Don´t Look Back patří k nejhranějším v Česku i na Slovensku a album bylo pozitivně přijato také kritikou. Celeste je přijata na prestižní hudební školu v Nashvillu a má našlápnuto stát se světovou popovou hvězdou.

Také Martin Harich vyrazil po skončení soutěže naproti úspěchu. Vydal první desku Príbeh snov a společně s kapelou Musitany Hope koncertuje po celém Česku a Slovensku.

Oba talentovaní interpreti vystoupí se svými kapelami na dvojkoncertu v nákupním a zábavním centru FORUM Nová Karolina v Ostravě. Fanoušci se mohou těšit na plnohodnotný koncert, na který naváže autogramiáda a after party na venkovní terase centra. 

Termíny