Farmářské slavnosti v Dolanech

Pro děti

Farma rodiny Sochorových

Ochutnejte produkty a výrobky z nejlepších tuzemských farem. Pohrajte si s nejkrásnějšími hračkami od nejlepších výrobců. Nepřehlédněte pohádkové doupě s čarodějnicí, kde vaše děti čeká poklad, obličej si nechte pomalovat originálním obrázkem a tělo potetovat krásným perleťovým motivem, rýžujte zlato, hledejte mořské živočichy v obřích mušlích s vodou.

Sobota 16. 6. 2012 od 10.00 – 16.00 hod.

Program:

11.30 Zumba – tanec pro celou rodinu

13:00 Drum Circle – bubnování pro celou rodinu

13:30 Ukázka westernového ježdění

14:00 Jak být kamarádem svého dítěte – workshop pro celou rodinu

Co Vás čeká a nemine:

Stánky s farmáři a řemeslníky, koutekAsociace soukromého zemědělství, Ministerstva zemědělství se zajímavými úkoly a dárečky. Prodejní výstava drobného zvířectva. Projížďka na koni či ve starém kočáru.

Farmářská stezka – projděte všech 8 stanovišť a sbírejte razítka na kartu. V koutku ASZ vás odměníme dárečky.

První zemědělci v Čechách – zkuste si vyrobit hliněnou nádobu, jako v období Neolitu, upéct si pšeničnou placku, tkát na tkalcovském stavu, vyrobit si šperk kovotepectvím, rozdělat oheň a naučte se skolit kance.

Hrátkobraní v přírodě. Pohrajte si s dětmi s krásnými hračkami od Playmobilu, Olymptoy či Lega. Odpočívejte, zatím co si děti hrají. Poslouchejte pohádky od víly.

Tvůrčí dílny – sázení podzimních kytiček a dekorace květináčku, výroba náramku pro maminku či babičku, dekorace skleničky s obilovinami, plnění pytlíčku vonnými potpourri.

Přebalovací stoly pro miminka.

Pejskům vstup povolen s košíkem a na vodítku.

Vstup zdarma.

 

Termíny