Hubnutí podle HOGUDO v Brně

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

HUBNUTÍ podle HOGUDO. Jednodenní seminář od 10:00 do cca 17:00 hodin. Koná se 21.10. v centru Brna (studio FoxFit, Zelný trh 14). Zhubnout vám umožní metoda nenáročných CVIKŮ HOGUDO plus několik rad lektora, jak přesvědčit vědomí, aby vaše chuťové buňky toužily po jídle méně, než tomu bylo doposud.

METODA HOGUDO zajistí, že vaše tělo začne intenzívně uskutečňovat látkovou výměnu ve vašem těle, a právě tím se zbavíte přebytečných kil. K tomu se naučíte cviky, které zlepší fungování celé vaší trávicí soustavy – prostřednictvím jednoduchých pohybů zlepšíte činnost žaludku i střev, posílíte játra i žlučník, zmizí vysoký krevní tlak, zbavíte se bušení srdce, budete lépe dýchat, zlikvidujete přílišné pocení, bude se vám dobře usínat.

HOGUDO je ozdravný systém, který ovládají mnichové z Chrámů v pohoří Ťan Šan. Jak díky tomuto systému zhubnout? Stačí naučit se fyzicky nenáročné cviky (či přesněji rity).

HOGUDO Vám pomůže shodit až 12 kilo za pouhé dva měsíce a ještě zvýší imunitu vašeho těla. Jde totiž o účinnou terapii, alternativní způsob léčení velké řady psychosomatických neduhů. 

Účinkují

V neděli 21. října 2012 v Brně, ve studiu FoxFit, budete mít výjimečnou příležitost – hubnoucí cviky bude učit Mistr Hogudo - Mgr. Jiří Houdek, který tento uzdravující systém studoval přímo u mnichů v Chrámech v pohoří Ťan Šan. Můžete být přímo u zdroje!

Kontakty

www.hogudo.cz

Termíny