Come In open air

Hudba

Zbývá nám zhruba měsíc než proběhne letní open airový díl oblíbené party Come In a my pro Vás máme základní informace k jejímu konání. Vše se odehraje v sobotu 4. srpna na královehradeckém letišti, nikoli však ve festival parku, ale v prostoru před hlavními hangáry v nově  opraveném objektu s fungujícím barem a možností ubytování, kde pro Vás bude zajištěno vše co byste mohli potřebovat. Samozřejmostí je plný bar v budově a menší venku přímo u posezení, které je částečně pod střechou. K pití patří i jídlo, a proto kdo by měl hlad, bude si moci zakoupit grilované dobroty. Nemusíte se bát obávaných toalet TOI TOI - uvnitř se nachází nefalšované sociální zázemí. Jedno malé překvapení na Vás bude čekat ve formě dvou zábavných disciplín, připravené kamarádem organizujícím různé firemní adrenalinové soutěže k utužení teamového ducha. Nutno podotknout, že akci bude předcházet warm up a zakončovat afterparty v klubu Station bar v centru HK.

Pro ty kteří ještě neviděli náš flyer stručně představíme na koho se můžete těšit. Největším úlovkem pro tento večer je dnes již legendární dj Kaisersoze. Tento opravdový veterán, kterého si všichni pamatujeme zejména z moravských akcí typu Orion Hall, a původně zarytý technař se nám představí již v trochu pokročilejším světle, kdy od něho můžeme čekat kvalitní muziku od techna přes minimal až po house. Bude to jeho premiéra a my máme tu čest, že pop všech akcích, na kterých kdy hrál nyní zavítá mezi nás a předvede nám svůj um. Druhým velikým lákadlem je dvojice za Slovenska, říkají si AFRO gramm a YaCUBE. Proti mazákovi z Moravy sice začínají hrát později, zhruba v letech 2006 a 2007, ale o to modernější přístup můžeme očekávat. Jejich záběr sahá od deepu přes tech-house a minimal až ke klidnějšímu melodičtějšímu technu. Proto přesně zapadají do našeho konceptu a určitě nikoho svým výkonem zajisté nezklamou.

Pro velký úspěch jsme podruhé pozvali i dj jménem Deivis. Tento profík má perfektně naskillenou techniku mixu a jeho hraní se podobá práci hodináře. Po tom jak nám zahrál ve Station baru jsme si nemohli odpustit pozváni na tento speciální letní díl. Deivis si zahraje také i na aftetru. Dalším velice zajímavým umělcem je západočeský dj Da Moon. Tento se kolem hudby motal už od mala a možná proto se stala hudba jeho životní cestou. Zajímavostí je, že ačkoli hrál i z CD playerů a různých mašinek nyní se vrací zpět k začátkům a bude hrát z  klasických gramofonů! Můžeme očekávat melodický sound s harmonickými mixy a pestrým výběrem tracků. Poslední přespolní dvojicí jsou djs Ala a Jazzquick, kteří se nám představí v projektu Teleport. Jelikož u nás zahrají již poněkolikáté není třeba se rozepisovat o jejich hraní, každopádně je zaručena prvotřídní kvalita a skvělá zábava. Seznam uzavírají pardubický The Cirkus a místní dj Kokino. I tito pánové nám předvedou v tom nejlepším světle a ukážou, co v nich je.

Od jedenácti hodin začíná v centru Hradce oficiální afterparty, kde nám navíc zahrají skvělí djs Nois s Upgradem. I tito maséři se k nám podívají už podruhé, takže jen dodám to, že dorazí už odpoledne na letiště a že se na Vás všechny moc těší. Plejádu jmen uzavírá rezident a spolupořadatel akce hradecký dj Segment - kdo byl ještě neměl dost - toho Segment zajisté uspokojí.

Pro všechny zájemce bude na letišti čekat domluvené "taxi" pouze pro návštěvníky Come In, které bude zajišťovat rozvoz za velice příznivé ceny.

Účinkují

DJs:

Kaisersoze, Deivis, Da Moon, AFRO gramm + YaCUBE, Teleport (Ala + Jazzquick), Upgrade, Nois, Segment, Kokino, The Cirkus

Termíny