Všeminění na Všemině už se blíží

Pro děti

Už jen pár dní zbývá do vypuknutí dlouho očekávaného velkého dětského dne s názvem Všeminění, na nějž se všechny děti těší 30. června od 13 hodin v Activitypark Hotelu Všemina. Vezměte vaše ratolesti a přijeďte také!

 „Předpověď hlásí o víkendu teploty přes 30 °C, takže doporučujeme přibalit i plavky,“ nechala se slyšet organizátorka a ředitelka Dětského domova ve Vizovicích Mgr. Eva Čapková. Jezero, které je v těsné blízkosti hotelu, je totiž jako stvořené ke koupání.

 

Program vypukne ve 13 hodin a bude nabitý až do večera. Kromě hlavní scény, kde vystoupí největší hvězdy jako Alžběta Kolečkářová nebo slovenští The Brazen Head, budou v areálu ještě další stanoviště. Návštěvníky řehtáním na projížďky nalákají koně a poník, leskem výzbroje tábor historických oddílů odpočívajících před velkou bitvou i po ní, nebo stanoviště se soutěžemi a hrami i pro ty nejmenší.

 

V případě, že budete mít chuť na kapku adrenalinu, čekají na vás výšiny lanového centra, waterball, rychlé skákací boty a další aktivity pod dohledem zkušených instruktorů.

 

Tvůrčí práci děti samy dětem představí ve stáncích dětských domovů a chráněných dílen. Koupí jejich tvorby může charitativní akci Všeminění podpořit každý.

 

Velký dětský den se v podhůří Vizovických a Hostýnských vrchů koná už druhým rokem, vznikl díky iniciativě Dětského domova a Základní školy ve Vizovicích, ve spolupráci s Activitypark Hotelem Všemina. Všeminění se zúčastní také děti z dětských domovů celé ČR, je charitativní akcí, pro návštěvníky zdarma.

 

Co vás během Všeminění čeká:

 

  • Celodenní zábavný program
  • Soutěže a hry
  • Lanové centrum
  • Projížďky na koních
  • Vystoupení vojenské historické skupiny
  • Hudební produkce – Alžběta Kolečkářová, The Brazen Head, Svatý pluk, Popová škola

 

Všeminění na Všemině – zábava pro vaše děti i vás, přijďte také!

www.vsemina.cz

Termíny