HouHouFest 2012

Hudba

HouHouFest je rockový a metalový festival pro všechny věkové kategorie, který se už dvakrát konal v pražských klubech. Letos se však poprvé uskuteční v open-air podobě v Novém Kníně nedaleko Prahy.

Během dvou dnů se zde vystřídají kapely se širokým spektrem rockových a metalových subžánrů, počínaje klasickým rockem, přes heavy metal, symphonic a folk metal, až po metalcore a nejtvrdší black-metal.

Zároveň bude probíhat výstava a aukce obrazů mladých a nadějných, ale už i ostřílenějších umělců.

Vstupenky je možné zakoupit přes portál Ticketpro nebo přímo v Novém Kníně. Cena na oba dny při koupi v první vlně předprodeje stojí 250 Kč, ve druhé vlně 270 Kč a na místě 350 Kč, na jednotlivé dny festivalu pak 150 Kč v první vlně, 170 Kč ve druhé a 250 Kč na místě.

http://www.ticketpro.cz/jnp/festivaly/866501-houhou-fest-2012.html

Pro pražské fanoušky bude zařízena speciální festivalová doprava Praha-Nový Knín (po skončení festivalu i zpět), bude možné si předem objednat i noční dopravu ihned po skončení festivalu na nedaleké (3km vzdálené) vlakové nádraží. Na místě bude vyhrazen dostatečně velký prostor pro stanování, případně je možné si objednat některý z nedalekých penzionů.

Další informace na: https://www.facebook.com/HouHouFest

Účinkují

Aleš Brichta Band, Debustrol, Root, Miloš Dodo Doležal, X-Core, Metallica revival, Self-Defence, Aposepsis, Cruadalach, Demencia Mortalis, The Yours, SPM, Ahard, Tezaura, Five Minutes Late (vítěz SKRP11), Bonebroke, Black Alert, Bloodline, Spreading Dread, MSN, V Pořádku, Nástroj Snahy, The Highlights, Naopak

Termíny