Všeminění na Všemině – velký svátek všech dětí

Pro děti

Léto, koupání, blížící se prázdniny. Na tento okamžik se celý rok těší snad každý malý dobrodruh. Velké letní prázdniny se patří pořádně přivítat. Dětský domov a Základní škola Vizovice, společně s Activitypark Hotelem Všemina, připravily na sobotu 30. června pro děti i dospělé velký dětský den – Všeminění, během něhož si všichni užijí pořádnou porci zábavy.

 

Sladká odměna pro všechny soutěžící

 

Pořadatelé Všeminění odstartují program úderem 13. hodiny a veselí potrvá až do večera. Pro nejmenší, větší i velké děti mají organizátoři vymyšleny soutěže a různé disciplíny s kontrolními stanovišti. Účastnit se jich může každý. A co je super?  Všichni vyhrají sladkou odměnu!

 

Tanečníci, koně, divadlo i dobývání hradu

 

Díky partnerům Všeminění se děti mohou projet na koni, vyrazit do výšin lezecké stěny, skotačit ve skákacím nafukovacím hradu. Své dovednosti představí malí umělci z dětských domovů, taneční skupina All Style Unit, publikum pobaví rovněž divadelníci.

 

Všeminění rozezní finalistka SuperStar

 

Na Všeminění mají vstup povolen a doporučen také dospělí. Lahodný hudební poslech zajistí rockový sbor Svatý pluk i slovenští The Brazen Head. Zazpívá dokonce finalistka Československé SuperStar Alžběta Kolečkářová.

 

Hrdinové mezi dětmi

 

Příznivce armády však bude možná více zajímat průřez několika válečnými obdobími, představení uniforem, zbraní, povídání o historii nebo ukázky zásahů policie na koních, psovodů i zlínského hasičského sboru.

 

Tradice a řemesla

 

Všeminění zpestří stánky s tradičními řemesly, košíkáři, prezentace dětských nadací. Návštěvníci si tak mohou odnést domů, kromě zábavou dosyta unavených dětí  i něco na památku. O Všeminění na Všemině si budou ratolesti povídat jistě dlouho. Dopřejte vašim dětem radostné zamávání škole!

 

Velký dětský den Všeminění – areál Activitypark Hotelu Všemina, sobota 30. 6. 2012 od 13 hodin

Účinkují

Alžběta Kolečkářová a další

Termíny