Outletové centrum Freeport zahajuje letní výprodeje již 15. 6. 2012

Volný čas

Outletové centrum Freeport ležící na hraničním přechodu Hatě u Znojma zahajuje letní výprodeje již 15. června. Letní výprodeje letos ve  Freeportu potrvají až do 31. července.

V průběhu letních výprodejů nabídnou obchody v centru mimořádné slevy právě na sezonní zboží ve výši 80% a v některých případech dokonce i 90%. V outletovém centru Freeport najdeme více než 200 světových módních značek jako Calvin Klein, Diesel, Gant, Guess, Mexx, celou řadu sportovních legend jako Nike, Addidas, Puma, Reebok a další. Na své si přijdou nově také příznivci cykloturistiky. Outletové centrum Freeport totiž před nedávnem otevřelo specializovanou prodejnu Cyklopoint s velmi kvalitními jízdními koly pro různé terény – Merida, kde je možné vedle jízdních kol zakoupit také doplňkový sortiment. „Našim návštěvníkům chceme vždy nabídnout to, co je právě in, nebo co v dané roční sezóně mohou potřebovat. Letošní výprodeje letního zboží potrvají až do konce července a návštěvníci centra mohou tak své nákupy třeba na letní last minute dovolené pořídit při stejné kvalitě a u svých oblíbených značek podstatně levněji než v běžných obchodech. A navíc u nás může každý zhřešit, třeba v prodejně Klenoty Aurum“, uvedl David Bačovský marketingový manažer outletového centra Freeport.

Outletové centrum Freeport je prvním outletovým centrem v České republice. 75 obchodů nabízí široký sortiment zboží, ze kterého si vybere každý. Dámská, pánská i dětská móda pro volný čas, sport i slavnostní příležitosti, luxusní spodní prádlo, nezbytné doplňky a krásné šperky, kvalitní obuv, vybavení domácnosti a dekorace, hračky, cukrovinky, tabák a parfémy, ale také vybavení pro cyklistiku a lyžování.

Outletové centrum vsází na ideální nákupy za každého počasí v plně klimatizované pasáži nabízející i možnosti relaxace a setkávání ve stylových kavárnách. Bohaté menu vybraných jídel nabízí Česká restaurace, jedinečnou italskou kuchyni najdeme v místní pizzerii. Příznivci rychlého občerstvení naopak uvítají proklatě dobré kuře KFC. Pro dámy je denně otevřen kadeřnický salón a pro nejmenší také o víkendech dětský koutek.

Více informací najdete na www.freeport.cz            

Kontakty

www.freeport.cz

Termíny