80 let kopané ve Střelicích

Volný čas, Hudba, Sport

Střelice slaví s Bolkovou jedenáctkou

 

V sobotu 23.6.2012 se ve Střelicích u Brna uskuteční Oslavy 80. výročí založení kopané v obci. Celodenní program zahrnuje utkání všech střelických mužstev doplněné o večerní taneční zábavu.

 

„Především se snažíme o setkání. Setkání bývalých hráčů, funkcionářů, talentů a fanoušků,“ říká předseda oddílu Josef Tichý.

 

Už od desáté ráno je možné shlédnout utkání přípravek a žáků proti svým rodičům a trenérům. Na něj poté naváže střetnutí dorostu se zaměstnanci partnerské firmy JAPO.

 

Hlavním utkáním je ale bezesporu souboj Staré gardy Střelic a Bolkovy jedenáctky, jemuž bude předcházet čestný výkop v provedení mistryně světa v trojskoku Šárky Kašpárkové a vícemistryně světa v basketbale Ivany Večeřové.

 

„Jsme rádi, že návštěvu Střelic přislíbila taková jména jako Jožka Černý, Ján Svorada, Miroslav Barus, Jan Mároši, Jiří Hajský nebo Jan Pospíšil. Navíc když změří síly s našimi bývalými hráči a osobnostmi.“

 

Jakousi třešničkou na zápasovém dortu bude bitva střelického „A“ mužstva s ženami Horních Heršpic.

 

Celodenní program bude zakončen taneční zábavou přímo na hřišti. Celý večer bude hrát skvělá kapela Kanci paní nadlesní, pivo poteče proudem, gril bude rozžhavený už od rána. Navíc bude po celý den otevřena cukrárna se skvělou kávou a dobrým vínem.

 

Veškeré informace jsou k nalezení na www.fk-strelice.cz

Účinkují

Kanci paní nadlesní, Bolkova 11

Termíny