Heroes Movie Night

Film, Volný čas, Hudba, Kurzy, vzdělání, konference

Chystá se akce pro filmové nadšence, která nemá obdoby

13. června 2012 - Unikátní filmová párty se chystá v protiatomovém krytu v Pražských Vysočanech. Společnost FAN BASE ve spolupráci s COVER PLACE pořádá akci pro všechny, kteří milují film! Velká party plná hudby, tance, soutěží a samozřejmě promítání, se uskuteční 22. června v původním protiatomovém krytu.

"Rádi bychom filmovým fanouškům, bez rozdílu žánru, nabídli možnost se sejít i mimo sály kin, kde si budou moci popovídat o všem, co se jim líbí a zároveň je po celý večer bavili,” říká Terezie Holešínská, PR manažerka akce.

Filmová party se odehraje v několika místnostech atomového krytu, kde čeká na návštěvníky celá řada zajímavých aktivit. Kromě volné zábavy nad filmovými koktejly ve dvou barech, se budou promítat filmy z 8mm filmového pásu na původní promítačce a za doprovodu živé hudby. V přednáškových místnostech budou hosté pohybující se ve filmové branži. Účast přislíbil např. i muž mnoha profesí, ale hlavně filmová osobnost, František Fuka.

Nebudou chybět soutěže o hodnotné ceny, ta hlavní bude o nejlepší kostým. Účastníci Heroes Movie Night tedy mohou dorazit v tematickém kostýmu z jakéhokoliv svého oblíbeného filmu či seriálu.

Mezi sladká překvapení bude patřit speciální filmový dort.
Další program bude v následujících dnech upřesněn. Heroes Movie Night nabídne všem filmovým nadšencům úžasnou zábavu. Zahájení proběhne 22. června v 19:30 v Cover Place, Freyova 27/82, Praha 9 (250 m od metra =B= Vysočanská)

Vstupenky na akci si lze rezervovat zde: http://starsinprague.cz/events/heroes-movie-night/

Účinkují

František Fuka - filmový kritik, překladatel, publicista, hudební skladatel a výrazná osobnost českého Internetu, respektive počítačového světa.

Další dokumenty k akci

  
Termíny