PREMIERA: MALAFAKTA – představení plné živelnosti přírody a slovanského folkloru, představení, které určitě musíte vidět!

Divadlo

Lze odpustit nevěru? Existuje dokonalá vražda? Bude zločin vždy potrestán? Do jaké míry je možné postavit se společenským konvencím?

Divadlo trAKTOR pro Vás připravilo něco zbrusu nového. Tentokrát se tématem, do kterého se snažíme ponořit a prozkoumat jej, stává vražda s následnými pocity a myšlenkami vražedkyně a její morální rozpolcení. Válka už dávno odvedla jejího muže z domova. Ponechána sama sobě mladá žena, hledá potěšení v náručí jiných mužů. Nečekaný návrat manžela pro ni znamená nejistotu – ví, že pokud se prozradí její nevěra, bude po zásluze potrestána… Ve strachu se odhodlá ke krvavému činu a chladnokrevně zabije Pána. Mezi tím do vesnice přicházejí bratři zavražděného a dožadují se vysvětlení… I když dál sužovaná strachem z odhalení strašné pravdy, nevykazuje mladá Paní žádné výčitky svědomí, nelituje toho, co udělala.Zločin rozpoutává řetězovou reakci, do níž jsou vtaženy i síly nadpřirozena…Zveme Vás na místo, jež by se mohlo nacházet kdekoli na mapě, kde čas a jazyk nehrají určující roli.

Účinkují

DIVADLO trAKTOR

Joanna Kondak, Petr Janko, Maria Boháčová, Mirek Bartoš, Rafał Muszer, Magdalena Bagińska, Petra Grycová, Agnieszka Kęska, Anna Ostapczuk, Ilona Penny Varju,  Michal (HAvran) Vrána

Režie: Milka Wyszkowska, Výprava:Michał Wyszkowski

Termíny