CIHLAFEST

Divadlo, Hudba, Pro děti

CIHLAFEST

14.7. 2012  Slapy nad Vltavou

2. ročník hudebně divadelního benefičního festivalu, obec Slapy č. 74

divadla – kapely – dílny – ohňová show

 

Hudebně, divadelní festival se bude konat v sobotu14. července přímo v zahradě chráněného bydlení v obci Slapy. Program festivalu zahájí v sobotu v 10 hodin cirkusové dopoledne, kde Cirkus TeTy ukáže moderní umění visuté akrobacie a cirkusové prvky si pak mohou malí i velcí diváci vyzkoušet. Odpoledne se bude pokračovat divadelními představeními či koncerty souborů Teatro Truhla, Divadlo bodlak, Čtyři buchty,  kapela Pilgrim Pimple, kapela Triryby, Pohlavní nádraží, Srdcové Eso, harmonikářka Piňakoláda a další. Celodenním zpestřením pro děti  budou sportovní, taneční i výtvarné soutěže a dílny.

Děti se mohou pobavit i bez rodičů v dětském koutku a po celý den bude otevřeno příjemné posezení v zahradě s občerstvením.

Součástí Cihlafestu bude i divadelní představení Vše o ženách produkované agenturou Studio Dva v rámci Metropolitního léta hereckých osobností. Komedie Vše o ženách je hereckým koncertem tří skvělých hereček Anny Šiškové, Jany Krausové a Jitky Schneiderové, z nichž se každá představí v pěti rolích, a to vše v rytmu songů šedesátých let 20. století.  Po představení nás na závěr nažhaví ohňová show Flammae ardentes et Ludentes.

Vstupné

sobota 10.00 – 21.00: 100 Kč/ 50 Kč (zlevněné (děti do 3 let zdarma)

sobota od 21.00 – 00.00: 300 Kč

celodenní vstupné 21.00 – 00.00: 380,- Kč

Rezervace vstupenek na masopustova@portus.cz nebo 773 920 998

Více informací na www.akcecihla.cz

Kontakty

www.akcecihla.cz

Termíny