V AFI PALÁCI SE PŘEDVEDOU DĚTI ZE ŠKOLNÍCH KROUŽKŮ Z PARDUBIC A OKOLÍ

Výstava

V pátek 1. června od 16 hodin se v AFI Paláci uskuteční vernisáž fotografií „Očima dětí“. K vidění budou nevšední fotografie a taneční vystoupení dětí ze základních škol Pardubic a okolí. Na vernisáž přijal pozvání také Jindřich Tauber, 1. náměstek primátorky Magistrátu města Pardubice a přední fotografové ocenění v prestižní soutěži Czech Press Photo Tomáš Kubelka a Radek Kalhous.

 

Dětská agentura Kroužky ČR Východ je organizátorem letošní výstavy, která se koná u příležitosti zakončení letošních kroužků.  „Kroužkovaná vernisáž fotografií Očima dětí a kroužkovaná podívaná“ bude k vidění v prostorách hlavního vchodu pardubického AFI Paláce do 22. června. Všechny nevšední vystavené fotografie vznikly ve fotokroužku. Na návštěvníky čeká také vystoupení malých tanečnic a tanečníků z různých základních škol z Pardubic a okolí.

 

„Jsme rádi, že díky spolupráci s Dětskou agenturou Kroužky, můžeme našim návštěvníkům a zákazníkům nabídnout pohled do zákulisí dětských kroužků a zároveň jim ukázat, že děti mohou trávit volný čas i jinak než před televizí či počítačem,“ uvedla Zuzana Kubíčková, marketingová manažerka AFI Paláce.

 

Společnost kroužky

Společnost Kroužky, s.r.o. organizuje zájmové kroužky již 13 let pro téměř 8 500 dětí ze 400 mateřských a základních škol. Kroužky probíhají přímo ve školách a školkách pro místní děti a žáky - ve známém a bezpečném prostředí mezi kamarády. Rodičům tak odpadá starost s doprovodem dětí na kroužky. Společnost Kroužky zabezpečuje smysluplné, kvalitní, naučné a zábavné prožití volného času dětí od 3 do 15 let. Děti mohou v kroužcích sportovat, vzdělávat se, věnují se umění a aktivně odpočívají. V kroužcích rozvíjí svou osobnost, talent a kamarádské vztahy mezi spolužáky. Vyučující lektoři jsou velmi pečlivě vybírání, mají pedagogické, odborné vzdělání, nebo dlouholeté zkušenosti s výukou svého oboru. Kroužky spolupracují s Pedagogickou fakultou a Fakultou tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a lektoři jsou školeni předními odborníky z jednotlivých oborů.

 

Termíny