V AFI PALÁCI SE USKUTEČNÍ BARMANSKÁ SOUTĚŽ STUDENTŮ Z HOTELOVÝCH ŠKOL - LABSKÝ POHÁR

Volný čas

Ve čtvrtek 31. května se v AFI Paláci uskuteční již 9. ročník soutěže Labský pohár – „R. JELÍNEK Williams cup 2012“ a 4. ročník soutěže barmanů v kategorii profi flair (barmani připravují nápoje způsobem, při kterém sklenice a shakery létají vzduchem). Soutěžit budou barmani z hotelových škol, začátky soutěží jsou v 10:00 hodin a ve 14:00 hodin v kategorii profi flair. Barmani musí představit svou vlastní recepturu s originálním názvem, která ještě nebyla nikde zveřejněna.

„Jsme rádi, že i další ročník této prestižní soutěže můžeme uspořádat právě u nás v AFI Paláci a doufáme, že se i letos bude barmanům dařit. Barmani musí totiž během 7 minut namíchat 5 porcí vlastního originálního koktejlu,“ uvedla k soutěži Zuzana Kubíčková, marketingová manažerka AFI Paláce.

Vítězové na 1. – 3. místě dostanou pohár, diplom a věcnou cenu. Dále bude vyhlášena cena za nejlepší technickou práci, cena za nejlepší obchodní název a všichni účastníci soutěže dostanou diplom o účasti.

Pořadateli soutěže jsou Labská hotelová střední odborná škola a SOU Pardubice, s.r.o., Česká barmanská asociace, o.s. a společnosti Rudolf Jelínek, a.s, Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o., LE PATIO INTERNATIONAL, s.r.o (sirupy Fabbri) a Zanzibar, s.r.o. (likéry Monin).

www.palacpardubice.cz

Termíny