DEN DĚTÍ V NÁKUPNÍM CENTRU OAZA KLADNO BUDE PLNÝ HER A ZÁBAVY

Divadlo, Volný čas, Pro děti

V neděli 3. června od 13:00 hodin je připraven pro děti v nákupním centru OAZA Kladno bohatý program u příležitosti oslav Dne dětí. Děti se mají rozhodně na co těšit, čeká je představení loutkového divadla s oblíbenými postavami Spejbla a Hurvínka, vystoupení Hannah Montana Revival založené na základě slavného amerického televizního seriálu, kadeřnická kouzla, kolotoče zdarma a spousta další zábavy.

Zábavné odpoledne pro děti začíná od 13 hodin programem pro nejmenší. Během odpoledne bude k vidění např. divadelní loutkové vystoupení Spejbla a Hurvínka. Kadeřnický salon Perfect Hair předvede kouzla nejen s účesy a barvami, ale také s ornamenty na kůži pro děti i dospělé. Ve 14:30 se mohou všichni těšit na vystoupení Hannah Montana Revival - zpěvačka Terezka bude zpívat písničky ze slavného seriálu a společně se svým pomocníkem Bobem děti zabaví svými hry. Během vystoupení se také bude hledat mezi děvčaty dvojnice Hannah – prosím ověřit, informace je z webu. Děti se mohou pobavit také u autodráhy nebo mohou využít zdarma jízd na kolotočích a jiných atrakcích. Pro maminky a starší děvčata je připraven stánek Yves Rocher, kde bude možnost nechat se profesionálně nalíčit kvalitní přírodní kosmetikou.

Od 13:00 do 16:00 si budou moci děti ve věku od 5 do 10 let zdarma zahrát v bowlingovém centru na profesionálních dětských drahách. Každý malý hráč dostane „pitíčko“ a nejlepší vyhrají dárkové poukazy na bowling v hodnotě 500,-, 1 000,- a 1 500,- Kč.

„Dětský den má v nákupním centru každým rokem velký ohlas nejen u dětí, ale i u rodičů, kteří si mohou během programu od svých ratolestí trochu odpočinout, protože o děti je dobře postaráno. Věříme, že si děti všech věkových kategorií zábavu užijí a budou naladěny na blížící se prázdniny,“ uvedla Andrea Sýkorová, marketingová manažerka nákupního centra OAZA Kladno.

Hannah Montana je americký televizní seriál nominovaný na cenu Emmy, který se začal vysílat 24. března 2006 na Disney Channel. Seriál se zaměřuje na život 17leté dívky, která žije dvojím životem: přes den je průměrnou dospívající dívkou Miley Stewartovou (hraje ji Miley Cyrusová) a v noci je mladou popovou hvězdou Hannah Montana. Aby mohla žít normální život s rodinou a přáteli, dělá Miley vše pro to, aby nikdo nepoznal, kdo se skrývá pod make-upem a parukou Hannah Montany!

www.oazakladno.cz

Termíny