Dětský den v OC Park Hostivař

Volný čas, Hudba, Pro děti

Dětský den vyšperkuje hvězda ze SuperStar...


...Martin Harich, hvězda talentové soutěže Česko Slovenská SuperStar, bude hlavním tahákem Dětského dne, který se koná 24. června od 14 hodin na louce u Obchodního centra Park Hostivař v Praze. Mladý zpěvák, jehož si v průběhu soutěže oblíbila i přísná porota, sicenezvítězil, ale i přesto se stal miláčkem fanynek, které umí přivádět do varu.

Jak to vlastně celé začalo? Velkou inspiraci představoval pro Martina Haricha zpěvák Robbie Williams, kterého viděl na koncertě viset hlavou dolů zavěšeného za nohy. „Nikdy by mě nenapadlo, že by někdo takový mohl být mým vzorem,“ přiznává Martin, který kdysi vnímal hudbu jako shluk nicneříkajících tónů z reproduktorů nebo jako zvukovou kulisu při snídani v kuchyni. Jakmile však začal navštěvovat osmileté gymnázium, přišel v jeho životě jistý obrat.

„Písničky jsem psal jednu za druhou. Samozřejmě, že každá nebyla skvělá, ale když jsem jich měl hodně, měli jsme z čeho vybírat. Myslím, že teď už jsem konečně spokojený, protože nemusím hrát pouze převzaté skladby. Máme neomezené hranice fantazie a v naší hudbě můžeme dělat přesně to, co chceme,“ říká Martin Harich, který hraje ve své kapele Musitany Hope.

Na dětském dni vystoupí také formace 5Angels, pětice bláznivých dívek, které se navzájem doplňují a dohromady vytvářejí neuvěřitelnou partu. Svými písněmi dělají radost nejen dětem, ale i teenagerům po celé České a Slovenské republice.

Dětský den bude spojený i s filmem Madagaskar, který přichází v červnu do kin. „Děti se mohou těšit například na skládání puzzle, malování zvířátek z Madagaskaru na obličej, na trička i na výkresy. Všichni návštěvníci se budou moci vyřádit i ve speciálních kurzech na skákacích botách,“ popisuje zábavný program Karolína Pleštilová, marketingová manažerka Obchodního centra Park Hostivař.


Účinkují

Martin Harich, 5Angels

Termíny