Kozí mejdan 2012

Divadlo, Volný čas, Hudba

Již léta pořádáme během srpnového úplňku z radosti kulturně společenskou slavnost věnovanou kozám a svobodomyslnému způsobu života.

 

Chcete-li prožít pár dní ve volné přírodě, při muzice, divadlu, autorském čtení a setkat se zajímavými lidmi a to vše bez tlaku šoubyznysu, komerce, stánkařů a ochranky, tak přijeďte do Milkovic na Kozí mejdan.

 

Tentokrát od středy 1. srpna do neděle 5. srpna 2012. 

 

Milkovice u Libáně okr. Jičín jsou statek na samotě, kde chováme kozy a osly.

(mezi Kopidlnem a Sobotkou a zámky Dětenice a Staré Hrady)


Koná se za každého počasí. Vstupné je dobrovolné a ceny lidové. 


Chce-li si odpočinout od tlaku velkoměsta při manuální práci v přírodě, můžete po telefonické dohodě přijet v podstatě již teď. Můžete u nás se stanem zůstat i po skončení Kozího mejdanu a zapojit se dle vašich možností do prací na statku. 


Chcete-li u nás vystoupit s hudbou nebo divadlem, případně přečíst kousek ze své tvorby nebo o někom takovém víte, neváhejte nás kontaktovat.  

 

Čeká Vás nepřetržitá hudební produkce různých stylů , žánrů a provedení na dvou pódiích (ve stodole a na louce). Autorská čtení, divadlo, promítání filmů, malování, dětské hry, přednášky, koupání, procházky po okolí a další. K tomu bar, čajovna, vegetariánská kuchyně, moučníky, pekařské výrobky, wc, sprchy, pivo, víno, limo, zmrzlina a další je zajištěno.

 

Stanování v místě mezi stromy v sadě, děti, psi a další rodinní miláčci vítáni. Lepší je využít k cestě k nám hromadnou dopravu - vlakem do Kopidlna nebo Dolního Bousova, autobusem do Libáně, jelikož parkování je u nás omezené.

 

Další informace o milovických aktivitách najdete na  www.kozy.cz .

Můžete nás najít i na Facebooku a to zde.


Kontakty

www.kozy.cz

Termíny