HANÁCKÉ BENÁTKY 2012

Hudba

KARNEVAL DESETILETÍ aneb Hanácké Benátky po desáté!

 

A je to tu, celoměstská slavnost Hanácké Benátky slaví 10. narozeniny a jak jinak oslavit tak krásně kulaté výročí než? No přece karnevalem. A to ne ledajakým, ale karnevalem s pravými brazilskými tanečnicemi a hudbou, která se usadí hluboko v nitru člověka a roztančí nejednoho návštěvníka. A pokud i vás tato hudba chytne u srdce, tak je tu připravena miniškola tance, která nás provede přílivovou vlnou hudby v rytmu latinko-americkém.

O hudební doprovod se postará MEZCLA. Jako další se do karnevalového víru zapojí několik gratulantů, kteří podpoří výroční atmosféru. A budou to neméně chytlavé rytmy od kapel, jako jsou: UDG, MANDRAGE, YO YO BAND, ŽLUTÝ PES, METALINDA, HORKÝŽE SLÍŽE. A proto neváhejte a přijďte výročí oslavit spolu s námi. Do víru hudby a tance se můžete nechat vtáhnou v sobotu 9. června 2012 od 9:45 hodin.

 

Chybět nebude ani tentokrát zajímavý doprovodný program jak pro děti, tak i dospělé. V Parku Míru již tradičně vystoupí divadlo STUDNA, připraven bude IQ Park, proběhnou Farmářské trhy, zpřístupněny budou výstavy, chybět nebude vystoupení tanečních a hudebních souborů (DDM Litovel, Hanačka, Hanacká mozêka, ZUŠ Litovel, Caramba), výstup na radniční věž, dobrodružná plavba pod náměstím, ohňostroj, jízda v kočáře a spousta dalších zajímavostí, které můžete vidět pouze v Litovli a to právě při Hanáckých Benátkách.

Ty patří k nejnavštěvovanější akci v regionu, která by nemohla být tak zajímavou, kdyby nebylo podpory Města Litovle, Olomouckého kraje a sponzorů. Na tisíce návštěvníků se již desátým rokem sjíždí do Litovle, aby spolu s námi zažili tu neopakovatelnou, každým rokem jinou, ale přitom vždy příjemnou atmosféru druhé červnové soboty.

 

Vstupné na náměstí:

dospělí v předprodeji 100 Kč, na místě 150 Kč,

děti do 6 let v předprodeji 50 Kč, na místě 100 Kč, děti do 3 let zdarma.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Městského klubu Litovel (tel. 585 341 633, 775 339 098, www.mklitovel.cz) nebo v TIC (ag. Bavi). Další předprodej: Olomouc, Uničov, Mohelnice, Šternberk, Konice, Prostějov. 

Účinkují

UDG, MANDRAGE, YO YO BAND, ŽLUTÝ PES, METALINDA, HORKÝŽE SLÍŽE

Kontakty

www.mklitovel.cz

Termíny