Příměstský sportovní a outdoorový tábor

Volný čas, Sport, Pro děti

Příměstský sportovní kemp v Praze pro děti 6 - 16 let zaměřený na netradiční sporty a outdoorové aktivity. Společně strávíme dny plné pohybu a dobrodružství, překonáme sami sebe při nejrůznějších outdoorových aktivitách a hlavně zažijeme moře zábavy s novými kamarády.

Atraktivní a dobrodružný program v podobě týdenního kurzu s denním docházením. Společně strávíme dny plné pohybu a dobrodružství, překonáme sami sebe při nejrůznějších outdoorových aktivitách a hlavně zažijeme moře zábavy s novými kamarády. 

Co společně zažijeme: Lezení na umělé stěně, orientační hry, rafting, sebeobrana, slaňování, slack line, šamanské bubnování, skákací boty, lezení po skalách, lanové překážky, jízda na koni, kanoistika, lukostřelba, netradiční hry – softbal, frisbee, florbal, dobrodružné hry a mnohé další. 

Způsob realizace: Týdenní kurz je sestaven z uvedené nabídky aktivit v závislosti na počasí a věku skupiny. Program je cílen na rozvoj tělesné zdatnosti a obratnosti, kreativity i komunikačních dovedností. Program každého dne je rozdělen do několika bloků, doba trvání bloku se odvíjí od dané disciplíny. Děti jsou rozděleny do cca desetičlenných skupin podle věku. Skupiny jsou vedeny vyškolenými lektory převážně z pedagogických fakult a sportovních klubů.

Termíny