Cinda open air

Hudba

Cinda Open Air 2012

 

CINDA je po roce opět tu a sní i dj KIFLI, který pro vás připravil spoustu novinek, které vám zpříjemní čas strávený na Cinda festivalu. Cinda jako jediný pražský open air festival zaměřený na taneční hudbu bude mít i tento rok dvě vydání. První proběhne již 14. července a na druhé se můžete těšit 1. září jako uzavření festivalové sezony. Kromě spousty drobných novinek je tu jedna velká novina a tou je nové místo, kde se Cinda bude konat. Po dvou letech pořádání festivalu v prostorách restaurace Cinda se festival přesouvá na fotbalové hřiště v polovině Císařského ostrova. Pro vaše vetší pohodlí na festivalu.

 

Na co se vlastně můžete těšit? 

 

Festival Cinda open air 2012 nabídne dvě letní vydání, jak již bylo zmíněno. Tak jako v předešlých letech se jedná o denní festival, který bude v nočních hodinách doplněný after párty. Na pěti zastřešených stagích v následujícím složení MAIN, TOUSTER, MINIMAL PEOPLE, JACKIN a DOKLUBU se vystřídá na 45 djs všech možných stylů. Festival samozřejmě představí to nejlepší z české scény jako např.: Orbith, Jerry, Ladida, Chris Sadler, Bon Finix a mnoho dalších. A navrch jako bonbónek si pro vás jeho pořadatel připravil na první vydání rovnou dva zahraniční hosty. Kromě bohatého hudebního programu se můžete těšit také na doplňkový program, který vám zajistí například zábavný stan Seejay radia, krásné hostesky celé zakryté pouze malbou bodypainting či 8 barů. Vzhledem k loňskému úspěchu děla zvaného Cryogenic CO2, vám tento rok naservírujeme hned dvě a to s 300 kily kapalného oxidu uhličitého.

Účinkují

Main Stage:
Marco Nastic (RS), Chris Sadler, Jerry, E-lite, Orbith, KIFLI, Carrasco, Bon Finix, Pete Walk, Hydrophonic

Minimal People stage:
Ladida, Soundjet, Gusman, DaMoon, Audiot, Subsist, Sonja

Doklubu.cz stage:
Slovak, P-jay, Peet Sanders, Raffael de La Rue, Revis, Looky, Ketan, Ezwell, Smoke, B.one.k

Touster stage:
Marco Zaffarano (D), Pavel Krejdl, Marty Fish, LamyCZ, Shimita, Tokátko, Ufi DaMan, Wilda, Vasquez, Schwing, Flesh, Taada

Jackin house stage:
Farrelly, Godzi, Mark Twin, Thomanec, Lister, Fappipe

Termíny