Gurmánský večer s Halinou Pawlovskou v ROYAL SPA

Volný čas

Přijďte si užít gurmánskou večeři provázenou zábavnými historkami z dílny spisovatelky a  moderátorky Haliny Pawlowské.

Bude se konat ve dnech 1 června v Kolibě Kordulka ve Wellness resortu ENERGETIC v Rožnově pod Radhoštěm a 2. června ve Wellness hotelu Diana ve Velkých Losinách.


Po celý večer budete moci ochutnávat jídla připravená podle originálních receptů, které se v rodině známé publicistky předávají z generace na generaci a patří v její kuchyni k těm nejoblíbenějším.


Gurmánské hody o třech chodech s  celovečerním programem začínají vždy v 19. hodin. Bližší informace najdete na stránkách www.hotel-energetic.cz a www.diana-losiny.cz.


„Pokud vám budou jídla, která v restauracích wellness hotelů lázeňské společnosti ROYAL SPA vyzkoušíte, chutnat, můžete si je potom uvařit i doma. Recepty totiž nejsou žádným tajemstvím šéfkuchaře,“ říká Halina Pawlowská a dodává: „Všechny totiž pocházejí z mé nové knihy s názvem Až se mě dcera zeptá.“


Za svou literární činnost obdržela Halina Pawlowská řadu ocenění – jejích 5 knih se stalo bestsellery roku, je nejprodávanější českou autorkou, její scénář k filmu Díky za každé nové ráno získal Českého lva, film Vrať se do hrobu se stal kultovním filmem. Se svým autorským pořadem Banánové rybičky byla 3 krát oceněna v anketě TýTý. 


Vstupenky na gurmánské večeře s programem stojí 580 Kč na osobu a lze je objednat prostřednictvím webových stránek www.hotel-energetic.cz a www.diana-losiny.cz, na telefonních číslech 571 667 608 či 583 248 050 a e-mailem na adrese recepce@hotel-energetic.cz a recepce@diana-losiny.cz.


Speciality připravované podle sbírky těch nejlepších tradičních receptů Haliny Pawlowské a jejích předků budou kuchaři stylové Koliby Kordulka v Rožnově pod Radhoštěm a Wellness hotelu Diana ve Velkých Losinách pro vás připravovat celý červen.


• Ochutnejte jídla, která se vaří i u populární spisovatelky a moderátorky doma

• Recepty Haliny Pawlowské jsou o vynalézavosti, originálnosti, české zkušenost a tradici Podkarpatské Rusi


ROYAL SPA je privátní řetězec lázeňských a wellness hotelů, který působí na území České republiky, již šestnáctý rok. Tvoří ho pět lázeňských komplexů a dva wellness hotely v pěti významných lázeňských městech České republiky – Luhačovice, Mariánské Lázně, Velké Losiny, Ostrožská Nová Ves a Rožnov pod Radhoštěm.Hotely ROYAL SPA zajišťují jak klasickou lázeňskou léčbu, tak nabízejí i různé druhy relaxačních a wellness pobytů.

Kontakty

www.royalspa.cz

Termíny