AZUB Tour 2012

Volný čas, Sport

Prohlédnout si a na vlastní kůži vyzkoušet lehokola, skládací kola, jednokolky nebo i jiná přibližovadla můžete v neděli 17. června 2012 v loděnici Děhylov u Ostravy.

Smyslem AZUB Tour je přiblížit možnosti alternativní cyklistiky co nejširší skupině lidí – ať už aktivním cyklistům, pěším turistům či jinak nadšeným vyznavačům outdoorových aktivit. AZUB bere s sebou na tour nejen svoje lehokola, s nimiž slaví úspěch převážně v zahraničí, ale i stále oblíbenější skládací kola, cyklistické vybavení pro děti, nákladní vozíky i tolik populární elektrokola. Nebude chybět ani lehokolový tandem, který se představí na každém místě konání AZUB Tour, ani velmi oblíbené lehotříkolky.

Všechno vybavení si bude možné nejen prohlédnout, ale i zapůjčit a na vlastní kůži pod dohledem zkušených odborníků i vyzkoušet. Vzhledem ke svému širokému portfoliu AZUB s sebou na tour nepoveze úplně všechny modely jednotlivých produktů. Pokud byste si rádi prohlédli a vyzkoušeli nějaký konkrétní model kola či jiný produkt, napište předem svůj požadavek na e-mail azub@azub.cz.

Stánek AZUB Bike můžete navštívit od 10 do 18 hodin. Aktuální informace o AZUB Tour 2012 najdete na webu www.azub.cz v sekci Novinky.

Kontakty

www.azub.cz

Termíny