UDĚLEJTE NĚCO PRO SVÉ ZDRAVÍ A VYBĚHNĚTE SCHODY NA NEJVYŠŠÍ BUDOVU V BRNĚ!

Sport

25. května se uskuteční v areálu Spielberk Office Centre v Brně originální a zároveň velmi náročný závod „Spielberk Run-Up“. Cíl je velmi jednoduchý - co nejrychleji vystoupat do nejvyššího patra budovy, která měří 85 metrů. Na vítěze čekají atraktivní ceny, vystoupení skupiny U2 Stay a navíc proběhne slosování o nový Chevrolet Aveo.

Pro návštěvníky a závodníky závodu Spielberk Run-Up bude připraven den plný zábavy, tance a sportu. Vše začne v 11 hodin závodem pro děti. Náročnost je zde rozdělená podle věku dětských závodníků, těm nejmenším bude vystaven speciální okruh, starší děti pak poběží do 5. nebo 10. patra. Během dne bude možné vyzkoušet si například skákací boty, kolečkové brusle, simulátor běhu do schodů nebo trampolínu.

V 16. hodin začne hlavní část závodu – běh dospělých. Každou minutu bude na prostranství před Tower B vybíhat jeden registrovaný účastník závodu, aby všichni závodníci měli čas na nezbytný rozběh a aby se na schodišti mrakodrapu netvořily „kolony“. Každému účastníkovi závodu bude měřen čas, za který schodiště do posledního cílového patra absolvuje. 

Letos se uskuteční dva závody – závod Elite až na vrchol věže a závod Open do 10. patra. Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny. Hlavní cenou je PlayStation 3, dále cestovní poukazy, videohry, brusle, trička, hodinky a mnoho dalších. Na všechny účastníky pak čeká možnost stát se majitelem nového Chevroletu Aveo.

„Jsme rádi, že můžeme hostit soutěž světového formátu právě v areálu Spielberk Office Centre a přispět tak ke zvýšené pohybové aktivitě všech zúčastněných. Ač si to málokdo uvědomuje, chůze po schodech je pro naše zdraví velkým přínosem, i když není zrovna oblíbená. Proto doufáme, že tato akce nejenom že chůzi do schodů zatraktivní, ale účastníky akce i pobaví,“ říká Milena Uhrová, manažerka areálu Spielberk Office Centre.

 

RUN-UP

V roce 2007 zorganizovala agentura ChrisFromParis první závod Run-Up  v několika českých městech. Letos se závod Run-Up koná celkem v 7 městech, v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Zlíně, Liberci a v Plzni. Závodníci se mohou registrovat na oficiálních stránkách závodu www.run-up.cz nebo u partnera akce společnosti TicketPro. Prvních 12 běžců každého kola se dostane do celonárodního kola Mistrovství ČR v běhu do schodů, které se bude konat 27. září 2012 v Ostravě. Závod bude probíhat u příležitosti Světového dne srdce. Tento druh závodu je organizován všude na světě, tím nejznámějším je jistě ten konající se každoročně v newyorském Empire State Building.

Kontakty

www.ctpinvest.cz

Termíny