Oscar Ray ukáže Praze své obrazy.

Výstava

Mezinárodní jazyková škola O'key otevírá v Praze výstavu „Druhá tvář“ španělského malíře Oscara Raye. Slavnostní zahájení se bude konat dne 31. května 2012 v průběhu neobvyklého "oranžového večírku."

Pořadatelé se rozhodli oslavit příchod léta zářivou událostí. "Pro otevření výstavy našeho dobrého přítele a učitele naší školy Oskara jsme zvolili oranžovou barvu, barvu slunce, tepla, léta, radosti a inspirace. Chtěli bychom, aby takovéto příjemné pocity vždy plnily srdce našich studentů, přátel a hostů. " řekla akademická ředitelka školy O'key paní Kateřina Sharuda.

Mezinárodní jazyková škola O´key nabízí různé jazykové kurzy, jak pro dospělé, tak i pro děti: od těch nejžádanějších jako je angličtina, čeština, němčina, italština, francouzština a španělština až po ty exotické jako je portugalština, turečtina nebo hebrejština. Škola taktéž propaguje osobitý styl života. Právě proto se zde neustále konají různé neobvyklé akce a soutěže, jsou pořádány výstavy a poznávací jazykové výlety.

Některé obrazy nadaného umělce si můžete prohlédnout zde: oscarrey.estranky.cz, ale prozkoumat díla a potkat se s jejich autorem můžete přímo na slavnostním otevření výstavy 31. května 2012 v 19.00 hodin.
Pro hosty je připraven speciální program: vzdělávací hry, mini-lekce španělštiny a spousta zajímavých překvapení.

Vstup na zahájení výstavy je zdarma. Ale podmínkou je „dress code“: všichni hosté musí mít na sobě alespoň jeden prvek oranžové barvy.

Čekáme na vás!

Otevírací doba výstavy: po-pá, 15.00-17.00h.
Výstava potrvá do 31. srpna 2012. Vstup je zdarma.
Místo konání: Mezinárodní jazyková škola O'key, Praha 2, Sokolská 52, 4. patro (metro I.P.Pavlova), tel. 420 608 045 500, okey@okey-school.com.

Termíny