Systemické konstelace - celodenní

Volný čas

Systemické konstelace umožňují zviditelnit skryté motivy našeho jednání a rozhodování.


Pro ty z vás, kteří jste ještě nebyli na konstelacích, které vedu já, nabízím slevu 50% (při stavění konstelací mají přednost ti, kteří zaplatí celé vstupné).

Systemické konstelace – nejčastěji známé pod názvem Rodinné konstelace - jsou metoda zážitková, což znamená, že se pohybujeme nejen v úrovni hlavy a informací, ale také v úrovni srdce a emocí. Chceme-li ve svém životě opravdu něco změnit, vyžaduje to odvahu „podívat“ se nejen na své nefunkční vzorce myšlení a přesvědčení (a přehodnotit je), ale také na své zraněné city (a uzdravit je).

Systemické konstelace zcela jasně a srozumitelně ukazují, kde máme zablokovanou energii a jakým způsobem opět zprůchodnit její tok. Jak pracovat se sebou tak, abychom se dostali opět do souladu s řádem života (lásky), který máme vepsaný ve svém srdci.

Systemické konstelace jsou pro dnešní dobu opravdovým přínosem na poli rozvoje osobnosti. S jejich pomocí můžeme pracovat v podstatě s jakýmkoli tématem, který se v lidském životě objevuje (např. mezilidské vztahy, zdraví a nemoc, peníze, prosperita firem, smysl života a jeho naplnění, závislosti všeho druhu, atd. atd.)

Předpokladem, jak rozvíjet svůj potenciál, je ochota, vidět svou vlastní odpovědnost všude tam, kde máme pocit, že jsme bezmocní. Odvaha toto začít vidět, přináší postupně větší a větší uvědomování si sebe a své síly.

Systemické konstelace probíhají v kruhu spoluúčastníků.

Informace o lektorovi:

Marcela Pešková

Rozvojem osobnosti se zabývá intenzivně 15 let. Klade důraz na odpovědnost, kterou máme každý za svůj vlastní život. Způsob její práce pomáhá odhalit, jakým způsobem si vytváříme okolnosti toho, co nás potkává a proč se ocitáme v situacích, které nám komplikují každodenní existenci.Zásadní důležitost vidí v opětovném spojení se se svojí skutečnou podstatou (esencí) a návratu do proudu života, který s sebou nese radost a smysl.

Pracuje metodou Systemických konstelací.

Absolvované výcviky a semináře:

Pražský psychoterapeutický institut: Psychoterapeutický výcvik SUR, zaměřený na skupinovou dynamiku 2000 – 2005 (529 hodin)
Institut pro integrativní psychoterapii a psychologické poradenství Olomouc - IPIPAPP: Hledání, léčba a rozvoj vnitřního dítěte: 2002 (101hodin)
Institut rodinných konstelací Bhagat J. Zeilhofer: Rodinné konstelace a pohyby duše: 2004 – 2005 (260hodin)
Meditační centrum Lažany: Transformace traumatu, Esence, Tantra pro ženy, Satori
Moa Doris Grevenstette: Rodinné konstelace a práce s energií 2006 – 2007
Šárka Vejmolová: Žena v nás, Čakry
Komunita pro drogově závislé Magdaléna, Mníšek pod Brdy: Týdenní stáž 2009
David Wagner: Vertikální realita 2009
Eva Puklová: Cesta lásky 2010

Více informací o lektorce a její činnosti najdete na www.caspromen.cz

Datum a čas: 16. 6. 2012 (10:00 - 18:00)
Místo: Prostor 42 - Gorazdova 1, Palackého náměstí, Praha 2
Cena: 800 Kč
Lektor: Marcela Pešková

Účinkují

Lektor: Marcela Pešková

Kontakty

www.prostor42.cz

Termíny