The Beatles revival band

Hudba

Jedna z nejúspěšnějších evropských revivalových skupin The Beatles Revival Band z Kladna vystoupí v sobotu 2. června v sále Kulturního domu v Boleradicích. Skupina, která má za sebou více než 1700 koncertů u nás i po celé Evropě, jistě potěší každého příznivce bigbítu.

„Nikdy by mě nenapadlo, že v Boleradicích bude koncert Beatles a já budu u toho“, říká Stanislav Svoboda, předseda divadelního spolku Boleradice, který koncert pořádá. „Tato skupina je dokonalou kopií svých předchůdců a koncertovala dokonce v rodišti legendární čtveřice – severoanglickém Liverpoolu! Iluze návratu do starých dobrých časů „brouků“ bude dokonalá,“ pochvaluje si Svoboda v očekávání výjimečného hudebního zážitku.

The Beatles Revival Band vystupuje od roku1996 aklíčem k jejich obrovskému úspěchu je nejen dokonalé nastudování a provedení každé z padesáti skladeb, které má skupina v repertoáru, ale i neuvěřitelná fyzická a hlasová podobnost členů skupiny s opravdovými Beatles. Perfektní image doplňují čtyři sady přesných kopií kostýmů, ve kterých Beatles vystupovali, stylové účesy a detailně okopírované charakteristické pohyby jednotlivých členů na pódiu. Skupina používá i originální vintage nástroje a aparatury, na něž hráli Beatles a díky nimž je dosaženo absolutně autentického zvuku, který znáte z desek či záznamů koncertů Beatles. Žádná odchylka od originálu není dovolena a každičký detail má své důležité místo a pomáhá utvářet perfektní celek, který přesvědčí i toho nejzarytějšího detailistu a milovníka originálu.

Koncert začíná v 19:30  a vstupenky jsou už v předprodeji za 220,- Kč, na koncertu pak budou k dostání za 250,- Kč. Rezervace na www.boleradice-divadlo.cz nebo tel. 519 423 061 každou středu a pátek od 18. do 19. hod.

Termíny