Den dětí (ale i dospělých) v Museu Kampa

Výstava, Volný čas, Pro děti

Den dětí v Museu Kampa bude opravdu pestrý!
Na své si určitě přijdou nejenom děti a rodiče, ale všichni, kteří rádi něco tvoří a vyrábí! Aneb dětmi jsme přece v každém věku…!


Můžete se těšit na spoustu her, ale i netradiční putování museem s bytostmi z POHÁDKOVÉ REZERVACE. Pohádkové bytosti se totiž vydaly na Kampu za uměním. Během prohlídky musea však záhadně zmizela skupinka trpaslíků. Červená Karkulka a Uhlík, nejhodnější čert na světě, budou potřebovat pomoc dětí, aby našli ztracené kamarády. Pomůžeme jim?


Pokud si troufnete Vy a Vaše děti pomoci čertu Uhlíkovi a Karkulce v této těžké situaci, přijďte v 11:00, 13:00 nebo 15:00 hodin. (Ano, trpaslíci se ztrácejí zatraceně často…)

Dále nejen pro děti, ale i pro dospělé připravilo papírnictví PAPELOTE dílnu, na které se bude- jak jinak- tvořit hlavně z papíru.
Dílna začne v 14:00 a 16:00 hodin.

Nebo si přijďte vyrobit šperky (které by Vám záviděla i sama princezna) spolu se šperkařkou Terezou Brabcovou z PIAF DESIGN, pomalujte tašku pohádkovými motivy s Annou FULÍKOVOU, či vytvořte svojí placku třeba s obrázkem čerta Uhlíka nebo Červené Karkulky. S výrobou placky Vám pomůže firma BADGE.

Po celou dobu akce bude připraveno přímo pohádkově dobré občerstvení!

Vezměte kamarády a přijďte!
Těšíme se na Vás v neděli 3. 6. v Museu Kampa!

Účinkují

Pohádková rezervace- http://www.pohadkovarezervace.cz/

Papírnictví PAPELOTE- http://www.papelote.cz/

Tereza Brabcová z Piaf Design- http://www.piaf-design.jecool.net/

Anna Fulíková

Firma Badge- http://www.badge.cz/

 

Termíny