Velký dětský den na Všemině zabaví děti i dospělé

Pro děti

Předzvěst prázdnin, sobota 30. června, promění Activitypark Hotel Všemina na Zlínsku v ráj všech dětí. Během bohatého dětského dne se zabaví benjamínci, starší mládež, ale i celé rodiny. Pro všechny pořadatelé připravili bohatý sportovně-kulturní program.

Účastníci Všeminění (Velkého dětského dne) mohou zápolit hned v několika soutěžích - poklid všeminské přírody rozvášní oheň a dým historické bitvy, salvy následně vystřídá vystoupení hudebních skupin.

„Na Velký dětský den již tradičně zveme i dětské domovy téměř z celé ČR. Naším cílem je dětem zpříjemnit začátek prázdnin,“ zmiňuje Eva Čapková, ředitelka Dětského domova a Základní školy ve Vizovicích.

Dnes již poměrně známý svátek ratolestí a rodin na dětský svět přivedli provozovatelé Activitypark Hotelu Všemina společně s Dětským domovem a Základní školou ve Vizovicích, za podpory Místní akční skupiny.

„Tato akce si získává přízeň a podporu, a stává se tak nedílnou součástí kulturního kalendáře našeho regionu," dodal Petr Žůrek, manažer Místní akční skupiny Vizovicko a Slušovicko.

Pořadatelé nyní dokončují program, sledujte webové stranywww.vsemina.cz, kde náplň dětského dne na Všemině brzy odhalíte.

Kontakty

www.vsemina.cz

Termíny