Koncert VÁCLAVA HUDEČKA v rámci Dvořákova festivalu

Volný čas, Hudba

Pátek 15. 6. 2012  v 19hod. kostel Nanebevzetí Panny Marie

Koncert VÁCLAVA HUDEČKA v rámci Dvořákova festivalu

VÁCLAV HUDEČEK - houslový virtuóz světového věhlasu, jehož styl hry spojuje technickou suverenitu s energicky tvořeným a emocionálně bohatým tónem a s radostí, kterou dovede nezaměnitelným způsobem přenášet do publika, okouzluje obecenstvo bez rozdílu věku.

Vystupoval po celém světě (Carnegie Hall, Royal Festival Hall, Suntory Hall, Osaka Festival Hall, Sydney Opera) s nejlepšími světovými orchestry (Berliner Philharmoniker, Cleveland Symphony Orchestra, NHK Philharmonic Orchestra, Gewandhaus Leipzig, Moskevská státní filharmonie a další) a nyní máte možnost koncert této legendy na vlastní kůži zažít i Vy!

Uslyšíte skladby L. v. Beethovena, Fr. Bendy a samozřejmě A. Dvořáka. Na klavír bude p. Hudečka doprovázet špičkový klavírista Lukáš Klánský, který se během posledních 11 let se zúčastnil téměř 20 národních i mezinárodních klavírních soutěží, na nichž získal převážně první ceny. Není proto divu, že je odbornou kritikou považován za jednu z nejvýraznějších osobností mladé české klavírní generace.

Vstupné: 150 Kč (v předprodeji na IC od 7. 5. 2012 nebo online na webu www.kupvstupenku.cz), 200Kč na míst

Účinkují

houslový virtuóz Václav Hudeček a špičkový klavírista Lukáš Klánský

Termíny