Světový motivátor Brian Tracy v Praze!

Výstava, Volný čas

Brian Tracy je světová špička v oblasti leadershipu, managementu, prodeje a koučinku a jeden z jeho úspěšných seminářů se uskuteční Praze 20.5 2012 v Likešově aule Vysoké školy ekonomické od 10h (nám. W. Churchilla 4, Praha 3).

Brian Tracy přednáší pro firemní a veřejné publikum o tématech osobního a profesního rozvoje, včetně vedení zaměstnanců a týmů. Je jedením z nejúspěšnějších odborníků na to, jak dosáhnout úspěchu v profesním i osobním životě. Jeho excelentní návody a semináře na téma profesionálního vedení, zvýšení prodeje, dosažení sebevědomí a životních cílů a důležité psychologie úspěchu - přinášejí okamžité změny a dlouhodobé výsledky! Je nejprodávanějším autorem více než 45 světových bestsellerů, které byly přeloženy do desítek jazyků. Také v České republice jsou jeho knihy velmi oblíbené, můžete znát například titul „Snězte tu žábu!“. Tracy sestavil a produkoval více než 300 úspěšných audio a video programů o vzdělávání a také poskytl své konzultace a školení pro více než tisíc společností po celém světě.

V České republice tohoto excelentního odborníka oficiálně zastupuje Renata Kronowetterová, která nejen organizuje jeho semináře a přednášky, ale také je spoluautorkou úspěšné knihy „Nový začátek“. V této knize oba autoři prozrazují tajemství nového životního začátku a metody k dosažení úspěchu. Renata je kouč, spisovatelka, lektorka a ředitelka tří firem. Intenzivně se zabývá osobním a profesním rozvojem od roku 2001. Nabízí také systemický koučink, ve kterém pomáhá maximalizovat potenciál a plně využít vnitřní sílu svých klientů.

Na stránkách www.brian-tracy.cz naleznete aktuální přehled všech seminářů Briana Tracyho v České republice.

 

Kontakt:                                                  

 Tereza Niesytová                                           

Tel.: 721 721 131

 





Účinkují

Světový motivátor Brian Tracy





Termíny