Seminář Cvičení Hogudo

Volný čas, Sport

Zapomeňte na jeden den na starosti, uvolněte se ve studiu Hogudo a - zlepšete své zdraví, zklidněte se a příjemně relaxujte. Umožní Vám to metoda výjimečných a fyzicky nenáročných CVIKŮ HOGUDO plus několik rad lektora, jak přesvědčit své tělo, aby opět skvěle fungovalo. HOGUDO je ozdravná metoda, kterou ovládají mnichové z Chrámů v pohoří Ťan Šan, je uzdravující, osvěžující, relaxační. METODA HOGUDO zajistí, že Vaše tělo začne opět fungovat, zbavíte se přebytečných kil, žaludečních i střevních potíží, nemocí jater i žlučníku, zmizí vysoký krevní tlak, pocení, nespavost. Stačí naučit se fyzicky nenáročné cviky (či přesněji rity) podle metody HOGUDO.

Jde totiž o účinnou terapii, alternativní způsob léčení skoro všech psychosomatických neduhů. HOGUDO Vám pomůže zhubnout až o 12 kilo (za dva měsíce) a ještě zvýší imunitu vašeho těla. Uklidní vás, nastolí vnitřní pohodu, dodá sebedůvěru.

V sobotu 19. května 2012 budete mít výjimečnou příležitost - cviky bude učit sám Mistr Hogudo - Mgr. Jiří Houdek, který tento uzdravující systém studoval přímo u mnichů v Chrámech v pohoří Ťan Šan. Můžete být přímo u zdroje. Nyní jsou na semináře Hogudo opravdu velké slevy! A pozor - slevy trvají pouze do konce května. Potom bude všechno zase za plnou cenu.

Účinkují

Mistr Hogudo - Mgr. Jiří Houdek

Kontakty

www.hogudo.cz

Termíny