Andělský seminář

Volný čas

Andělský seminář

Andělský seminář bude protkán informacemi nejen o Andělích samotných, ale taky o setkání s Andělskou říši, poznání hierarchie, působnost jednotlivých Andělů s propojením živlů, volání Andělů, Archandělů, komunikace s nimi, léčení.
Seminář bude zahájen meditací, kde se každý setká se svým Andělem, zjistí jeho jméno a naváže s ním kontakt. Na co se můžete dále těšit? Na povídání o Atlantidě, nebeské zákonitosti, harmonizování jemnohmotných těl, čištění aury, harmonizační cvičení, volání Andělů, přípravu pečetě. V kontaktu budeme také s královskými Anděly, se kterými navážeme kontakt skrze meditaci. Komunikace s Anděly i Archanděly bude součástí semináře v celém průběhu. Naučíme se koncentrovat a navázat spojení s Universem, dozvíte se odpovědi na otázky týkající se úkolů Andělů a jejich plnění. V praktickém nácviku si ukážeme postup Andělského rituálu, provedeme rituál léčení spolu s výrobou pečetí. Budeme se věnovat živlům a jejich propojení s pomocí, kterou jednotlivým Andělům přísluší.
Výuka bude probíhat v sobotu a v neděli vždy od 10,00 do 18,00 hodin. V ceně je zahrnuta výuka, materiály včetně všech pečetí, zasvěcení s předáním certifikátu. Cena: 2.800,- Kč. S sebou: pastelky nebo gelové tužky barvy zlaté, stříbrné a bílé, dobrou náladu a chuť pracovat.

Účinkují


Bc. Eva Kalivodová Štichová a Anna Bělohradská

Termíny