Seminář Astrotyp - sebepoznání

Volný čas

Cyklus přednášek a praktických seminářů Feng Shui - Astrotyp, Vztahy, Bydlení

Naučíme vás, jak si vytvořit harmonický prostor kolem sebe, ale i sami v sobě. Jak lépe vnímat souvislosti mezi vaším životem, lidmi kolem vás a vaším prostředím, kde žijete a pracujete. Naučíte se jednoduše čarovat s vaším prostorem ve váš prospěch. Připojte se i vy mezi ty, kteří již objevili kouzlo a pravou podstatu tohoto umění. Přiveďte si i vy do svého života harmonii, zdraví, lásku a prosperitu.

Feng Shui – Astrotyp a Vztahy                                    

Jak se naučit poznat sám sebe, mít se rád, ale také poznat svoje blízké a naučit se s nimi žít v harmonii a lásce. Jak žít sám se sebou, se svým partnerem, dětmi, jak se navzájem podporovat a posilovat. Jak se vyvarovat chyb při společném žití a zbytečně si neubližovat. Jak vzájemné soužití, ale i způsob života každého z nás ovlivňuje naše zdraví. Jak si nastavit správnou životasprávu a svůj přirozený životní styl. Naučíme vás lépe chápat a vnímat svůj život a možnosti, jak se vydat na cestu k dlouhověkosti a naplněnému životu.

Feng Shui - bydlení

Jak si uspořádat svůj domov nebo kancelář, aby jste se v tomto prostoru cítili spokojeně a příjemně. Jak pomocí prostoru zlepšit své zdraví, partnerské vztahy, rodinnou atmosféru, zdravý rozvoj dětí a jejich talentu, prostředí na podporu vaší práce.... a mnoho dalšího. Kam co umístit v interiéru, jaký zvolit počet dekorací, barvu a materiál. Jak rozmístit místnosti v domě tak, aby byly v harmonickém rozložení, jaký zvolit pozemek, dům či byt. Jakých chyb se vyvarovat při řešení architektonického a designového řešení vašeho bydlení, ale i podnikání. Ukážeme vám, jak se dá léčit prostorem a tím přispět k celkové harmonii každého z nás.

Přednášky a semináře možno absolvovat i jednotlivě.

Přednáška - Astrotyp  15.5. od 19 hod, cena 33,- Kč

Přednáška -  Vztahy  17.5. od 19 hod, cena 33,- Kč

Přednáška – Feng Shui bydlení 24.5. od 19 hod, cena 33,- Kč

Hotel Ibis, Plzeňská 14, Praha 5 – Smíchov

Seminář – Astrotyp 22.5. od 10 do 17 hod, cena 1.230,- Kč

Seminář – Vztahy 29.5. od 10 do 17 hod, cena 1.230,- Kč

Seminář – Feng Shui bydlení 5.6. od 10 do 17 hod, cena 1.230,- Kč

Místo konání (v centru Prahy) bude určeno podle počtu přihlášených.

Přihlášky a informace Dagmar Černáková, www.byu.cz, dasa@byu.cz, 602 556 479, Byu Feng Shui centrum.

Účinkují

Ing. Jiří Černák

Kontakty

www.byu.cz

Termíny