Vernisáž k výstavě Galerie Ratolest

Výstava

Přijďte ve čtvrtek 3. 5. v 19:00 do Café 99 podpořit dobrou věc a užít si slavnostní vernisáž k zahájení výstavy Galerie Ratolest. Pro dobrou náladu vám navíc zahraje cimbálová muzika Pajtáš. Těšit se na vás budou Barvožrouti, Motohryzouni a možná potkáte i Mistry ždímačky…

Na výstavě, která proběhne od 1. do 31. května 2012 v Café 99 na Úvoze 56 v Brně, představí Galerie Ratolest tvorbu umělců Rudolfa Brančovského, Lukáše Orlity, Elišky Čadkové a dalších. Výtěžek z prodeje obrazů je určen na podporu dětí, mladých lidí a rodin z programů organizace Ratolest Brno, pod kterou charitativní Galerie Ratolest funguje.

Galerie Ratolest je projekt umělecké galerie, který v sobě spojuje charitativní pomoc dětem, mladým lidem a rodinám v obtížné životní situaci s podporou mladých výtvarných umělců. Galerie nyní sdružuje kolem čtyřiceti výtvarníků z celé České republiky a soustředí se hlavně na tvorbu mladých, začínajících autorů. Prostor však nabízí i zavedeným a známým umělcům, kteří se svými díly rozhodli podpořit organizaci Ratolest Brno. Nad projektem převzali záštitu malíři Věra Tataro a Krištof Kintera.

Soubor děl je neustále doplňován, aktuální nabídku najdete na www.galerieratolest.cz

Kontakt:

+420 774 682 776

galerie@ratolest.cz

Facebook: http://www.facebook.com/galerieratolest

a stránka události:

http://www.facebook.com/events/128852580581467/

Účinkují

cimbálová muzika Pajtáš

Termíny