TANEČNÍ ODPOLEDNE S VÝUKOU FUNKY DANCE V GALERII HARFA

Volný čas, Sport

Galerie Harfa připravila na tuto sobotu 28. dubna od 14 hodin jedinečné odpoledne plné moderního tance. Taneční studio profesionální tanečnice, lektorky a choreografky Leony „Qaši“ Kvasnicové, známé třeba z poroty televizní soutěže StarDance, a tanečníci ze skupiny IF předvedou pouliční streetové styly tance plné energie a dynamiky. Pro zájemce z řad diváků je připravena také výuka tanečního stylu FUNKY DANCE. V přestávce tanečního odpoledne se bude konat přehlídka módní značky Body Action.

Nejrůznější soudobé taneční styly předvedou nejdříve nejmladší tanečníci ze skupiny IF Baby a IF Junior, kteří absolvují tréninky třikrát a vícekrát týdně, aby získali všestranné vzdělání v oboru tance. Při trénincích se tanečníci učí vše od baletu, přes moderní tanec, jazz a muzikál až k současným trendům v oblasti hip hopu, jako je například house, locking, ale i základy break dance.

„Návštěvníci Galerie Harfa se mohou pod dohledem zkušených tanečníků také naučit, jak zatančit tzv. FUNKY DANCE, což je houpavý a měkký hip hopový taneční styl, který rozvíjí kromě jiného dynamiku a sílu tanečníka,“ říká Pavel Skorčík, ředitel Galerie Harfa.

Program uzavře vystoupení profesionální taneční skupiny IF Dance Group, kterou tvoří největší talenty české taneční scény.

Duší celého tanečního odpoledne je všestranná a respektovaná tanečnice, lektorka a choreografka Leona „Qaša“ Kvasnicová, která vešla do povědomí široké veřejnosti především díky účasti v porotě televizní soutěže StarDance. Účast v porotě známé soutěže je ale jen jednou z mnoha aktivit Leony Kvasnicové. Tančila nebo taneční složku zajišťovala třeba zpěvačce Lucii Vondráčkové, Lucii Bílé nebo Petře Janů. Stojí také za choreografií show Česko hledá SuperStar a muzikálů Galileo, Excalibur, Kabaret, Balada pro banditu a mnoha dalších. „Tanec je jako součást mého těla, je ode mě neoddělitelný,“ říká Leona Kvasnicová. Již v sobotu se budete moci přesvědčit, že tomu tak opravdu je.

www.galerieharfa.cz

Účinkují

Leona „Qaša“ Kvasnicová - profesionální tanečnice, lektorka a choreografka

IF Dance Group - profesionální taneční skupina, kterou tvoří největší talenty české taneční scény

Termíny