Záchranáři /Objevujeme poznáváme

Volný čas, Pro děti

Zúčastněte se dvoudenní víkendové akce a dozvíte se mnoho zajímavého o Horské službě a lidech, kteří v ní pracují. Navštívíme stanici Horské služby a záchranáři nám řeknou jak je důležitá v zimě či v létě a ukážou, jak se zachraňují lidské životy a ošetřují zranění. Dále nás čeká koupání v bazénu a samozřejmě spousta her, soutěží a hromada zábavy.
V sobotu se sejdeme v rodinném centru, kde si necháme vše, co nebudeme potřebovat na výlet. Abychom byli dobře připraveni na pobyt na horách, pojedeme vlakem do Frýdlantu nad Ostravicí a podnikneme exkurzi u Horské služby. Po exkurzi si odpočineme v bazénu v Gif aréně, kde si ukážeme záchranu tonoucího. V podvečer se vrátíme do rodinného centra. Navečeříme se a vyřádíme se při večerním programu. V neděli nás čekají hry a soutěže, vyzkoušíme si svoji zručnost a zdatnost.
Poznáme nové kamarády a užijeme si spoustu legrace.
Čas: Sraz: V sobotu v 8:00 hodin Ukončení: V neděli v 15:00 hodin
V ceně zahrnuto: Ubytování, strava (oběd, svačina, večeře, snídaně, svačina, oběd), exkurze u Horské služby, vstupné, doprava, pedagogický doprovod, pojištění
S sebou si vezměte: Vhodné oblečení a obutí na výlet a do budovy, přezůvky do RC, pláštěnka, do batohu pití a dopolední svačinu na sobotní den, plavky a ručník, spacák, polštářek, mazlíčka, kapesné dle vlastního zvážení.
Přihlášky a informace: Pavla Kozáková, telefon: 558 111 749, 732 646 127, email: pavla(zavináč)klicfm.cz
Na akci se přihlaste do 16. května 2012.

Kontakty

www.klicfm.cz

Termíny