Gaia – intenzivní víkendový den

Volný čas


Satsang je setkání, které slouží k rozpoznání naší pravé podstaty, kterou je klid a bezpodmínečná láska.
Esenciální léčení je spočinutí v této podstatě.

Gaia vás v rozhovorech nebo v tichých setkáních inspiruje k poznání, kdo ve skutečnosti jste a k prohlédnutí vaší omezené představy „já“. Myšlenky zmizí a vy můžete přímo zažívat svobodu a mír bytí – skok do nadčasové moudrosti. V průběhu intenzivního dne máte možnost věnovat pozornost esenciální podstatě bez rozptylování vaším každodenním životem. To otevírá možnost vnímat léčivou zkušenost Já mnohem hlouběji. Tento proces je také podpořen esenciálním léčením.

Esenciální léčení není terapie, ale vnitřní postoj. Může vést k neobyčejně hlubokému uvolnění. Jeho výsledkem může být léčivá reorganizace nervového systému a podvědomí. Nevědomé vzorce, které vám možná brání být fyzicky a mentálně zdravý, mohou být bez námahy rozpoznány a ztratí se.

Cena: 750 Kč
Pokud přijdete v pátek, v sobotu i v neděli, zaplatíte celkem jen: 1.550 Kč
Pokud přijdete v sobotu a v neděli, zaplatíte celkem jen: 1.400 Kč

Jednotlivé večerní satsangy a intenzivní dny jsou na sobě nezávislé, doporučujeme však zúčastnit se více setkání a prohloubit tak svou zkušenost.

Je vhodné přinést si sebou deku na přikrytí při esenciálním léčení.

Informace o lektorovi:

Gaia pracuje od roku 1995 v mnoha zemích s lidmi, kteří mají velký zájem o léčení, osvobození se a spirituální probuzení. Citlivě, s humorem, jednoduše a jasně otevírá každému přítomnost, pravdu, vzácnost neopakovatelných okamžiků. Zve nás k tomu, podívat se za to, na co jsme zvyklí, a tím dojít přímo k uzdravení. Návštěvníci jeho seminářů si na něm obzvláště cení jeho láskyplné jasnosti a jednoduchosti oproštěné od chování se jako „mistr“ nebo „guru“. Velmi uvolněně s ním můžeme mluvit německy nebo anglicky o našich osobních záležitostech.

Více na: www.gaia-satsang.com
Dotazy a rezervace na e-mailu gaia.satsang.praha@gmail.com nebo 603 474 687 (večer)

Datum a čas: 2. 6. 2012 (14:00 - 20:00)
Místo: Prostor 42 Gorazdova 1, Palackého náměstí Praha
Cena: 750 Kč
Lektor: Gaia

Účinkují

Lektor: Gaia

Kontakty

www.prostor42.cz

Termíny