Open Party sportovní sezony

Sport

Wakeboarding, jízdu na motorových člunech, segwaye, koloběžky nebo wellness koutek, to vše si budete moci ZDARMA dopřát na Open Party sportovní sezony ve Freestyle Parku Modřany 28. 4. 2012. Kromě toho budete svědky barmanské a beachvolejbalové show a show na vodních skútrech.

Akci bude provázet skupina VosaNaVostro a DJ Jakub Hajník. Zábavný a sportovní program pro všechny aktivní sportovce, rodiny s dětmi a milovníky odpočinku bude moderovat Vlasta Korec. Samozřejmostí je doprovodný program pro děti, spousta zábavy a drenalinu. VSTUP ZDARMA.

Freestyle Park Modřany, který protíná známá modřanská cyklostezka, bude letos připraven na vše. Milovníci sportu zde najdou možnosti užít si adrenalin na vodě i na souši. Během sezony mohou vyzkoušet wakesurfing, jízdu na člunech a skútrech, ale také si zacvičit novou metodou TRX (cvičení váhou svého těla), projet se na segwayi nebo vyzkoušet skákací boty či elektrické skateboardy. Zatímco budou sportovat, relaxovat nebo se občerstvovat v restauraci Port62, o jejich děti se ve víkendových dnech postarají v dětském koutku na lodi.

Termíny