Gaia - satsang

Volný čas

Satsang znamená "být spolu v pravdě". Je to setkání, které slouží k rozpoznání naší pravé podstaty, kterou je klid a bezpodmínečná láska.

Přestože výraz „satsang“ pochází z indického učení „Advaita vedanta“, není spojen s nějakým náboženstvím nebo světovým názorem. Je to naopak: hloubka našeho opravdového já se nám ukáže v okamžiku, kdy si uvědomíme své představy o světě i o nás samotných a kdy je necháme na chvíli stranou. Pak se v nás otevře vnitřní klid, který bez našeho přičinění rozpustí veškerou naši nespokojenost, obavy a všechno naše trápení. Představa, že „já“ jsem oddělený od celku, zmizí. Hledání štěstí a uzdravení je tak u konce. Zůstává nepopsatelná přítomnost a bezpodmínečná láska.

Informace o lektorovi:

Gaia pracuje od roku 1995 v mnoha zemích s lidmi, kteří mají velký zájem o léčení, osvobození se a spirituální probuzení. Citlivě, s humorem, jednoduše a jasně otevírá každému přítomnost, pravdu, vzácnost neopakovatelných okamžiků. Zve nás k tomu, podívat se za to, na co jsme zvyklí, a tím dojít přímo k uzdravení. Návštěvníci jeho seminářů si na něm obzvláště cení jeho láskyplné jasnosti a jednoduchosti oproštěné od chování se jako „mistr“ nebo „guru“. Velmi uvolněně s ním můžeme mluvit německy nebo anglicky o našich osobních záležitostech.

Více na: www.gaia-satsang.com
Dotazy a rezervace na e-mailu gaia.satsang.praha@gmail.com nebo 603 474 687 (večer)

 

„Gaia je také k dispozici pro individuální setkání s esenciálním léčením. Jedno sezení s esenciálním léčením může vést k hlubokému uvolnění, které může vyvolat léčivou reorganizaci nervového systému a podvědomí. Nevědomé vzorce, které Ti brání být tělesně i mentálně zdravý, mohou být bez námahy rozpoznány a uvolněný.“

Datum a čas: 1. 6. 2012 (18:30 - 20:30)
Místo: Prostor 42 Gorazdova 1, Palackého náměstí Praha
Cena: 250 Kč
Lektor: Gaia

Účinkují

Lektor: Gaia

Kontakty

www.prostor42.cz

Termíny