SOUTĚŽTE O VSTUPENKY NA CORNY WELLNESS MARATHON ANEB ZUMBA S BETEM PEREZEM

Sport

U příležitosti konání Corny Wellness Marathonu, který se uskuteční 2. června od 10 do 18 hodin v O2 areně za přítomnosti samotného zakladatele světového fenoménu zumby, Beta Pereze, připravila Galerie Harfa soutěž o vstupenky na tuto akci.

Účast v soutěži o vstupenky je velmi jednoduchá. Na webových stránkách www.galerieharfa.cz stačí odpovědět na 3 otázky, vyplnit registrační údaje a poté už jen vyčkat, jestli se na vás usměje štěstí. Losovat se bude každý týden ve středu; první losování proběhne 25.4. a poslední 23. 5. 2012. Vylosovaný výherce získá 2 vstupenky na Corny Wellness Marathon v hodnotě 2 x 999 Kč.

Kromě Beta Pereze vystoupí na akci i další známí instruktoři – Olga Šípková, Lenka Velínská, Roman Ondrášek, Vláďa Valouch a až z Číny dorazivší tanečník Alejandro Angula. Závěr programu bude patřit Kass Martin, jejíž Saturday Night Fever bude inspirací nejen pro lektory zumby. Akce nabídne i řadu zajímavých workshopů nebo wellness výstavu výrobků a služeb.

„Po akci v O2 areně se bude v Galerii Harfa konat také autogramiáda Beta Pereze a závěrečná Zumba After Party se živou hudbou na střeše Galerie Harfa,“ dodává Silvie Soukalová, marketingová manažerka Galerie Harfa.

www.galerieharfa.cz

Účinkují


 

Termíny